fajerwerki-sprzedaz-sezonowa

Hurtownia fajerwerków

SPRZEDAŻ FAJERWERKÓW - OFERTA DLA HURTOWNIKÓW

Mimo, że sprzedaż fajerwerków ma charakter całoroczny, to okres przedsylwestrowy  niesie z sobą lawinowy wzrost zainteresowania wyrobami pirotechnicznymi.  Tzw. sezon zaczyna się już w  listopadzie i osiąga punkt kulminacyjny w okresie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia  a Nowym Rokiem. Szczyt „fajerwerkowego”  szaleństwa przypada oczywiście w ostatni dzień roku.

Ogromne zainteresowanie produktami pirotechnicznymi w tym okresie, sprawia że popularna staje się stricte sezonowa sprzedaż. Czasami jest to okres obejmujący cały grudzień, a czasami ostatni tydzień lub nawet ostatni dzień roku. Sprzedawcy wiedzą, że nawet w tak krótkim czasie można dużo zarobić.

Kto może handlować fajerwerkami?

Aby handlować fajerwerkami nie trzeba mieć zezwolenia ani koncesji. Wystarczy posiadanie  działalności gospodarczej oraz spełnianie wymogów bezpieczeństwa dotyczących posiadania sprzętu przeciwpożarowego typu gaśnica i koc. Dopuszczone do wolnej sprzedaży  są wszystkie  fajerwerki z oznaczeniem  NWP ( nie wymaga pozwolenia). Obejmuje to wyroby z  klas 1 , 2 oraz  3.    Z wolnego handlu wyłączone są jedynie produkty należące do klasy  4  ( 1.3 G wg  klasyfikacji ADR)

Gdzie wolno handlować fajerwerkami?

Handel fajerwerkami dozwolony jest w pomieszczeniach sklepowych, stoiskach i namiotach handlowych. Warunkiem jest spełnienie wymagań bezpieczeństwa:

- pomieszczanie, namiot,  stoisko powinno być zabezpieczone pod względem przeciwpożarowym tzn. być zaopatrzone w dwie gaśnice oraz koc gaśniczy.
- w widocznym miejscu powinna być umieszczona informacja o zakazie stosowania otwartego ognia.
- jeśli fajerwerki są sprzedawane w lokalu, gdzie ma miejsce również sprzedaż innych produktów, należy je oddzielić od pozostałego asortymentu.

Sprzedaz fajerwerków

Obwarowania Prawne

Zakup  fajerwerków dozwolony jest od 18 roku życia. Absolutnie nie wolno sprzedawać wyrobów pirotechnicznych osobom niepełnoletnim. Jeśli mamy wątpliwości co do wieku, należy poprosić o okazanie dokumentu tożsamości.

Każdy produkt pirotechniczny musi posiadać oznaczenie NWP wraz z odpowiednią etykietą zawierającą instrukcję obsługi w j. polskim,  zgodną z normami etykietowania.  (PN-EN 15947-3:2010 Wyroby pirotechniczne — Wyroby pirotechniczne widowiskowe, klasy 1, 2 i 3 — Część 3: Minimalne wymagania dotyczące etykietowania)

Gdzie najlepiej handlować?

Lokalizacja  jest najważniejsza z punktu widzenia  sukcesu naszego biznesu  fajerwerkowego. Oczywiście wybierać należy miejsca o dużym przepływie osób, w obszarach o dużych skupiskach ludzkich. Osiedlowy sklep umieszczony  pośród wielkich blokowisk może przynieść świetny dochód, ze względu na duże skupienie mieszkańców.

Doskonałą lokalizacją jest ustawienie stoiska przy marketach i supermarketach, które gwarantują stały i duży przepływ ludzi. Dodatkowo takie usytuowanie, ze względu na znajdujące się tam parkingi, zapewnia, że klienci dokonujący zakupów fajerwerków  mogą łatwo przetransportować je do domu za pomocą samochodu. Dzięki temu mogą sobie pozwolić na wybór produktów dużych np. wielostrzałowych wyrzutni.

Ile na tym zarobię?

To pytanie zadaje sobie każdy, kto rozważa sezonowy handel fajerwerkami.
Oczywiście wszystko zależy od lokalizacji. Dobre usytuowanie swojego stoiska np. w pobliżu marketu, parkingu gwarantuje bardzo duży obrót i świetną sprzedaż. Marże na fajerwerkach są duże względem innych branż i asortymentów, tak że zarobić można naprawdę sporo i to w bardzo krótkim czasie. Niekiedy w ciągu kilku a nawet jednego dnia!
Ważne aby znaleźć odpowiednią, dużą i doświadczoną firmę z atrakcyjną i bogatą oferta handlową.

Dlaczego my?

Nasza firma posiada ponad 20letnie doświadczenie w branży pirotechnicznej.
Posiadamy bogatą ofertę i atrakcyjny system współpracy oraz kompetentnych asystentów handlowych.  

Sprzedajemy towar wyłącznie wysokiej jakości, spełniający normy bezpieczeństwa i posiadający odpowiednie etykietowanie.

Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do klienta  jesteśmy w stanie udzielić cennych informacji i rad, zwłaszcza osobom rozpoczynającym handel fajerwerkami. Doradzamy w zakresie wyboru asortymentu oraz wielkości zakupu w zależności od możliwości sprzedażowych kontrahenta.

Nasza oferta zapewnia indywidualnie  zróżnicowany system rabatowy przewidujący aż do 30% i więcej upustu. Oferujemy też opcję zakupu z możliwością zwrotu  towaru do 30% wartości faktury ogółem.W całorocznej ofercie posiadamy ponad 300 produktów m.in: wyrzutnie, petardy lontowe i draskowe, rakiety pirotechniczne, wulkany, pirotechnikę meczową i dużo więcej...


Dodatkowo zapewniamy na czas współpracy wymagany sprzęt gaśniczy jak gaśnice i koce gaśnicze jak również materiały reklamowe; plakaty i banery.

W celu przesłania cenników hurtowych proszę o kontakt email bądź telefoniczny.

kontakt@arkafajerwerki.pl      tel.601 775 854