OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

2017-09-22

Knokke Heist Festival

KnokkeHeistFestival

DUINBERGEN BEACH, BELGIA – MIEJSCE NAJSTARSZEGO FESTIWAU PIROTECHNICZNEGO W EUROPIE  

Początkowym zamysłem organizowania KnokkeHeistFestival, było przyciągniecie dużej liczby turystów, licząc na to, że spodoba mi się lokalna okolica i będą powracać każdego roku w co raz to większej ilości.

W pierwszej fazie istnienia festiwalu, który miał miejsce w okolicy jezior Zege, format festiwalu przybierał raczej kształt zwykłej rozrywki. Inaczej wygląda to dziś.

Mamy okazję oglądać zmagania profesjonalnych zespołów zajmujących się pokazami sztucznych ogni. W miarę rozwoju przedsięwzięcia i coraz większej ilości turystów przyjezdżających oglądać pirotechniczne show zdecydowano się zmienić  miejsce imprezy i przeniesiono je w bardziej bezpieczną a przy okazji rozleglejszą lokalizację 

Najlepsi z najlepszych  
Na chwilę obecną KnokkeHeistFestival, przyciąga tłumy widzów, którzy mają nie lada gratkę oglądać najlepsze zespoły z całego świata, pokazujące kunszt swoich wielomiesięcznych przygotowań do pokazów pirotechnicznych.

Są to:  
  • Lieto Fireworks – Włochy – biorą udział w największych festiwalach i odnoszą liczne sukcesy, m.in. na prestiżowych festiwalach w Austrii czy na Malcie Platinum Fireworks – Philippines – ostatnio rywalizowali  w Calgary Festival gdzie zdobyli 3 nagrody.
  • MirnovecPirotehnika – Chorwacja – Mieli okazję pracować u boku The Stones, Bowie i Metallicioraz zajęli drugie miejsce w Montrealu w 2013 roku. W 2014 roku otrzymali nagrody w kategorii TV Choice i NagrodaPubliczności w IgnisBrunensis w Czechach.
  • PyrotexFireworx – Wlk.Brytania – W swoim dorobku mają zwycięstwa na festiwalach w Filipinach i Włoszech–zdecydowanie nie poprzestaną na tym, zważywszy, że 25 lat doświadczenia i posiadanie nowoczesnych technologii pokazów robi swoje.
  • H C Pyrotechnics – Belgia – Również licząca się na arenie międzynarodowej grupa pasjonatów z Belgii.  
Pokazy pirotechniczne oceniane są pod kątem synchronizacji, kombinacji kolorystycznych, harmonii oraz oryginalności.

Powołane jury składa się z lokalnych gwiazd, sponsorów i profesjonalnych znawców pirotechniki.

Nie ważne czy jesteś miłośnikiem fajerwerków czy zwykłym przechodniem – warto na czas pokazów na plaży Duinbergen zatrzymać się choć na chwilę i poczuć tamtejszy klimat.

Poniżej zamieszczamy filmy prezentujące pokazy pirotechniczne z zeszłego roku:


pixelpixelpixelpixel