OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

2017-10-14

Pirotechnika meczowa ARK-O

Pirotechnika ARK-O

Poszerzyliśmy ofertę naszego sklepu z fajerwerkami o nową pirotechnikę meczową. Nowości zostały wyprodukowane przez polską firmę ARK-O. Firma jest producentem wyrobów pirotechnicznych m.in: flar meczowych, świec dymnych/granatów dymnych na zawleczkę oraz ogni bengalskich (zwanych również ogniami Wrocławskimi). Ich wyroby wykorzystywane są głównie przy produkcjach filmowych, grach typu Paintball i ASG oraz przez kibiców na oprawach meczowych.

Wszystkie wyroby pirotechniczne ARK-O produkowane są z wysokiej jakości składników, gwarantujące bezpieczeństwo i niezawodność. Wyroby posiadają również europejski certyfikat bezpieczeństwa CE.

Flary meczowe ARK-O - dostępne w kolorach czerwony, biały, zielony i żółty. Charakteryzują się łatwym sposobem zapłonu - przez pociągniecie sznurka/zawleczki znajdującego się na końcu tuby. Wydzielają intensywne światło + białym dym w czasie 60 sekund.

Świece dymne ARK-O - wyroby emitujące gęsty dym w różnych intensywnych kolorach. W ofercie posiadamy świece/smoke bombs ARK-O w kolorach: fioletowy, czerwony, zielony, żółty , czarny, niebieski i pomarańczowym. Dymy posiadają certyfikat CE w klasie T1. Łatwy sposób inicjacji dymu poprzez pociągniecie zawleczki. Czas dymienia wynosi 60 sekund. Pamiętajmy że najlepszy efekt w przypadku wyrobów z dymem uzyskamy odpalając je w dzień w, którym nie ma silnego wiatru. Dzięki temu dym będzie się dłużej utrzymywał.

Ognie Wrocławskie ARK-O - ognie wrocławskie, zwane również ogniami bengalskimi wydzielają intensywne światło oraz emitują gęsty biały dym. Ognie bardzo często używane są przez kibiców przy tworzeniu oprawa meczowych. Dostępne w kolorze: czerwonym, biały, zielonym i żółtym.

arko oprawy meczowe fajerwerki

O firmie ARK-O

Firma ARK-O powstała z inicjatywy Absolwenta Wojskowej Akademii Technicznej o specjalności Pirotechnika. Jesteśmy firmą rodzinną a zakład produkcyjny zlokalizowany został w Pionkach w woj. mazowieckim, na terenie dawnych zakładów PRONIT. Chętnie podejmiemy się opracowania i wdrożenia na rynek nowych produktów pirotechnicznych na zlecenie zamawiającego.

Naszym celem jest tworzenie produktów pirotechnicznych o bardzo wysokiej jakości. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo użytkownika, starając się wykonywać produkty w 100% bezpieczne oraz niezawodne.

Nasze rozwiązania konstrukcyjne są chronione przez zgłoszenia patentowe oraz wzory użytkowe.
pixelpixelpixelpixel