OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

2017-09-25

Wielkie BUM. Nowe Super Mocne Petardy

Wielkie BUM. Nowe Super Mocne Petardy

Z przyjemnością informujemy, że poszerzyliśmy naszą ofertę o nowe super mocne petardy Delova Rana, Viper 2 oraz Bomb Bon.
Petardy te od dawna słyną ze swej ogromnej mocy w całej Europie. W Polsce także zaczyna być o nich coraz głośniej. Trudno się dziwić, bo ich jakość jest naprawdę imponująca.

To niezwykła gratka dla wszystkich fanów dużego huku.

glosne petardy hukowe
Delova Rana
, petarda produkowana przez znaną i cenioną czeską firmę Klasek.

Posiada 5 gramów masy pirotechnicznej, a więc maksymalną dozwoloną ilość.

Co za tym idzie, to oczywiście ogromny huk. Test tej petardy możemy zobaczyć w Internecie. W teście głośności na mierniku dźwięku osiągnęła ona imponujący wynik 119,7 decybeli


 

Viper 2
to kolejny produkt sąsiada z Czech , Klaska.


sklep petardyPodobnie jak Delova Rana petarda ta posiada także ok. 5 gramów mieszaniny pirotechnicznej, przy czym skład jest nieco inny, co wpływa na delikatną różnicę w barwie dźwięku oraz innych własności.

W opakowaniu znajduje się 6 masywnych petard Viper 2, zonaczonych sumbolem P7V. Maksymalną zawartość prochu gwarantuje potężny huk!.
Ostatnia z trzech mega głośnych petard hukowych jest Bomb Bon

petardy bomb bonTen wyrób pirotechniczny pochodzi z wiodącej na Słowacji firmy Privatex Pyro. Jak w przypadku poprzednich petard, także i tu mamy górny limit , a więc 5 gramów masy pirotechnicznej. Z uwagi na pozostałe komponenty dźwięk tej petardy jest unikatowy, charakteryzując się dużą głębią huku,

Podsumowując, 3 nowe petardy to kolejna dawka huku w naszej wybuchowej ofercie

„Must have” dla wszystkich fanów Wielkiego BUM.
pixelpixelpixelpixel