OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

2017-09-19

British Muscial Fireworks Championship 2017

2017 BRITISH MUSICAL FIREWORKS CHAMPIONSHIP

KIEDY: 29 Września - 1 Października 2017
GDZIE: Victoria Park, Rotten Row, Southport, Merseyside Wielkimi krokami zbliża się festiwal sztucznych ogni pod hasłem The British  Musical Firework Championship. Siedmiu zwycięzców od czasu rozpoczęcia mistrzostw w 1999 roku będzie walczyć między sobą o zwycięstwo w tym prestiżowym wydarzeniu.  

Mistrzostwa na najwyższym poziomie!
Pokazy sztucznych ogni będzie można obserwować na terenie malowniczego Parku Wiktorii. Przygotujcie się na 3 dniowe…a właściwie nocne szaleństwo pirotechniczne! Synchronizacja muzyki w połączeniu z wybuchową mieszanką i efektownymi rozbłyskami na niebie stworzą kombinację do której będziecie chcieli skakać, tańczyć i bawić się do upadłego! Poziom zaawansowania pirotechnicznych choreografii to światowa czołówka.  Publiczność na pewno nie będzie rozczarowana. 

festiwal pirotechniki british musical

Przez trzy noce siedem zespołów pirotechników zaprezentuje staranie przygotowane zaplanowane wcześniej pokazy. Czas trwania jednego pokazu to kwestia od 16 do 18 minut. Jury, składające się z profesjonalnego zespołu, pracującego przy pokazach sztucznych ogni m.in. dla zespołu Pink Floyd oraz Rolling Stones a także dla piosenkarzy pokroju Tiny Turner czy Roda Stewarta, oceni jakość pokazów i wyłoni niekwestionowanego lidera tegorocznych zmagań.  

Wszystkie osoby uwielbiające pirotechnikę zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fajerwerków. W całorocznej sprzedaży posiadamy kilkaset produktów!.

Udział biorą zespoły, które wygrywały poprzednie edycje British Musical Fireworks Championship:      
  • Flashpoint Fireworks     
  • Westcoast Fireworks    
  • Allstar Fireworks
  • Sirotechnics Fireworks  
  • Phoenix Fireworks     
  • Smart Pyrotechnics    
  • Bright Sparks Fireworks  

Szczegóły festiwalu pirotechnicznego:

W konkursie zostanie użyta niebagatelna ilość materiałów wybuchowych, petard sztucznych ogni, fajerwerków, bomb i innych produktów na łączną wagę ponad 10ton. By całość mogła zawisnąć na niebie potrzebne będzie około 5 kilometrów kabli aby połączyć obwody elektryczne. Opiekę nad przygotowaniami sprawuje 15 techników, którzy przez 12 godzin dopną wszystko na ostatni guzik.  Niewątpliwie jest to niezwykła gratka dla miłośników sztucznych ogni. Musicie tam być!  

pixelpixelpixelpixel