WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

Wyrzutnie - fajerwerki / baterie

( ilość produktów: 89 )

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkaset różnych wyrzutni. Wyrzutnie rakiet to fajerwerki zwane również bateriami - różnią się od siebie ilością strzałów, kalibrem, dynamiką wystrzeliwanych ładunków i efektami.

Posiadamy zarówno małe wyrzutnie kilkustrzałowe, jak i bardzo duże baterie fajerwerków z ogromnym wachlarzem efektów i dużą ilością wystrzałów. Wszystkie baterie posiadają europejskie certyfikaty bezpieczeństwa i pochodzą od największych producentów i importerów fajerwerków w Europie!

Wyjątkowe efekty wizualne możliwe są do uzyskania tylko poprzez nasze fajerwerki - baterie są więc najlepszym wyborem na Sylwestra, 18-ste urodziny czy inną uroczystość.

Czym są wyrzutnie nazywane również bateriami

Wyrzutnie to bez wątpienia najpopularniejsza kategoria fajerwerków, gwarantująca niepowtarzalne wrażenia wizualne podczas wystrzału. Efekty wyrzutni wznoszą się w górę, eksplodując kolorowymi rozbłyskami, które doskonale znamy z wieczorów sylwestrowych. Największą popularnością cieszą się w okresie noworocznym, ale ich zachwycający widok może nam towarzyszyć przez cały rok. To ponadczasowy wybór na różne imprezy okolicznościowe, które wprowadzą odrobinę rozmachu do wspólnego świętowania. W sprzedaży posiadamy setki modeli od największych europejskich importerów i producentów pirotechniki. W zależności od produktu dostarczają one odmiennych efektów wizualnych i akustycznych. Zapoznaj się z ofertą i wybierz coś dla siebie!

Czym różnią się wyrzutnie - którą wybrać?

Ilość strzałów

Kluczowym aspektem, który odróżnia jedne baterie od drugich, jest liczba strzałów. Ilość strzałów ma bezpośredni wpływ na czas działania wyrzutni, choć finalny efekt zależy od konkretnego modelu. Nasza oferta zawiera zarówno wyrzutnie o szybkim, jak i o spokojniejszym tempie działania, które mogą działać dłużej.

Kaliber wyrzutni

Im większy kaliber tym efekt na niebie jest większy, bardziej złożony oraz dłużej utrzymuje się na niebie. Warto jednak pamiętać, że większy kaliber, oznaczający większą ilość materiału pirotechnicznego, co przekłada się na cenę produktu.

Wyrzutnie proste i kątowe

Wyrzutnie kątowe są zaprojektowane tak, aby wystrzeliwać ładunki pod różnymi kątami, co umożliwia pokrycie efektami całego nieba. Przy wyrzutniach prostych należy upewnić się, że nad urządzeniem nie ma przeszkód takich jak drzewa czy elementy budynków. W przypadku wyrzutni kątowych dodatkowo sprawdzamy, czy po bokach jest wystarczająco dużo wolnej przestrzeni.

Rodzaje efektów wyrzutni

Tym, co wyróżnia asortyment naszego sklepu jest ogromna różnorodność proponowanych efektów. Kolorowe peonie, piękne brokatowe korony, złote palmy i kilkadziesiąt innych, które mogą rozbłysnąć na niebie. Dzięki podglądowi wideo, który jest dostępny dla każdej wyrzutni w naszym sklepie, jeszcze przed zakupem możemy obejrzeć efekt i wybrać taki, która nam najbardziej odpowiada. Wśród efektów wizualnych, które oferują nasze wyrzutnie, znajdują się między innymi efekty wierzby, palm, smoczych ogonów czy chryzantem.

Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby ogromnej liczby osób pragnących uczcić ważną okazję w modnym, wybuchowym stylu.

Wyrzutnie idealne na sylwestra i nie tylko!

Materiały pirotechniczne towarzyszą ludziom od wieków. Wiele osób nie wyobraża sobie wieczoru sylwestrowego bez zjawiskowych fajerwerków, które są synonimem doskonałej zabawy. Wyrzutnie pirotechniczne to świetny sposób na widowiskowe świętowanie i powitanie Nowego Roku w towarzystwie najbliższych. Jednakże sprawdzą się także przez cały rok np. podczas uroczystości rodzinnych, ślubów, urodzin, rocznic i innych hucznych imprez. Są łatwe i wygodne w użytku, gwarantując pełnię wrażeń bez konieczności angażowania profesjonalisty w zakresie pirotechniki. Warto pamiętać o szczególnych zasadach ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i osobom w najbliższym otoczeniu.

Jak bezpiecznie odpalać wyrzutnie fajerwerków?

W pierwszym kroku należy dokładnie zapoznać się z instrukcją, dołączoną do produktu. Wyrzutnie należy umieścić na stabilnym i płaskim podłożu, dokładnie sprawdzając, czy w pobliżu nie znajdują się żadne przeszkody takie jak drzewa, linie elektryczne czy inne elementy mogące zakłócić bezpieczne odpalenie. W kontekście wyrzutni strzelających pod kątem, istotne jest, aby również po bokach nie było żadnych obiektów, które mogłyby być przeszkodą. Kluczowe jest także upewnienie się, że zachowaliśmy bezpieczną odległość względem pojazdów i materiałów łatwopalnych.

Przed zapaleniem lontu usuwamy zabezpieczającą pomarańczową osłonę, i zapalamy jego końcówkę. Podczas odpalania lontu nie pochylamy się nad baterią. Odpalamy ją zbliżając się na długość ręki, a więc na możliwe największą odległość pozwalającą na wykonanie tej czynności. Po zapaleniu lontu, natychmiast oddalamy się na bezpieczną odległość, która jest wymieniona w instrukcji.

pixelpixelpixelpixel