WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

ZESTAWY POKAZOWE, SAMOOBSŁUGOWE

( ilość produktów: 9 )

Zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania

Złożone zestawy z gotowym pokazem fajerwerków, odpalane jednym lontem!. Zestawy różnią się między sobą ilością strzałów, kalibrem(wielkością efektów na niebie), czasem strzelania/dynamiką oraz efektami. Wszystkie oferowane przez nas fajerwerki pochodzą od sprawdzonych producentów - posiadają europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Zobacz nasze zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania - bogaty wybór, całoroczna sprzedaż - gwarancja satysfakcji!. W ostatnim czasie zestawy DSO zyskały sporą popularność na weselach, urodzinach i wszelkich innych uroczystościach.

Czym są zestawy z gotowym pokazem fajerwerków?

Obecnie nie potrzebujesz już usług specjalisty, aby przygotować dla swoich gości niezapomniany pokaz sztucznych ogni. Oferujemy profesjonalne zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania, które wniosą wiele radosnej energii do wspólnej zabawy i zachwycą otoczenie bogactwem efektów świetlnych. Wyroby te nie wymagają wiedzy pirotechnicznej i są łatwe w użytkowaniu, stanowiąc doskonałą alternatywę dla bardziej kosztownych widowisk organizowanych przez profesjonalistów. W asortymencie znajdują się zróżnicowane pod względem ilości strzałów, dynamiki pracy i rodzaju efektów zestawy DSO w formie gotowego pokazu fajerwerków. Każda uroczystość zostanie uświetniona dzięki fajerwerkom - na Sylwestrze, weselu, urodzinach, osiemnastych urodzinach nie powinno zabraknąć pokazu fajerwerków - proponowane przez nas wyroby zapewniają wyjątkowe efekty wizualne. Zróżnicowane zestawy to gwarancja atrakcyjnych pokazów pirotechnicznych, które przypadną do gustu zaproszonym gościom. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt na miarę własnych potrzeb.

Zestawy DSO gwarancją niezapomnianych wrażeń

Fajerwerki są niezapomnianą ucztą dla oczu podczas wielu wydarzeń. Zestawy DSO (skrót od "do samodzielnego odpalenia") gwarantują widowiskowe efekty świetlne zmieniające dawne marzenia z dzieciństwa w rzeczywistość. Nasze wyrzutnie charakteryzują się bogatą paletą wariantów do wyboru. W asortymencie znajdują się fajerwerki generujące efekty świetlne w różnych, wzajemnie się uzupełniających kolorach. Wiele pakietów wyróżnia się zmiennym układem strzelania, co znacznie urozmaica pokaz. Zestawy samoobsługowe różnicuje także dynamika wystrzałów, która umożliwia obserwatorom zachwycić się wspaniałą feerią barw i dźwięków podczas kilkuminutowego przedstawienia. Warto zapoznać się ze szczegółami każdej oferty i wybrać taką, która będzie cennym dopełnieniem radosnego świętowania. Oczywiście w przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą, zarówno przed jak i po zakupie. Dbamy o wysoką jakość obsługi i pomagamy naszym klientom w wyborze najodpowiedniejszego zestawu.

Jaki jest koszt samodzielnego stworzenia pokazu fajerwerków?

Najmniejsze zestawy dostępne są już od 200zł. Posiadają one zazwyczaj mniejszy kaliber efektów, co przekłada się na efekt na niebie. Im większy kaliber tym efekt jest większy oraz dłużej utrzymuje się na niebie. Przy wyborze warto więc zwrócić na to uwagę oraz zapoznać się z pozostałymi parametrami jak czas trwania, ilość strzałów, kolory efektów itp. Każdy zestaw posiada dokładne nagranie wideo, dzięki czemu jeszcze przed zakupem wiemy czego możemy się spodziewać i ocenić czy trafia on w nasze gusta.

Wysoka jakość fajerwerków z zapewnieniem zasad bezpieczeństwa

Nasze zestawy do samodzielnego odpalania pochodzą od sprawdzonych firm na rynku materiałów pirotechnicznych. Mamy w ofercie m.in. produkty polskiej marki Triplex - znanego i cenionego producenta fajerwerków. Wyroby w asortymencie są zgodne z europejskimi certyfikatami bezpieczeństwa. Warto jednak pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas pokazów. Przed odpaleniem należy zapoznać się z instrukcjami dołączonymi do zestawów DSO. Dobra zabawa to w końcu taka, która oprócz dostarczenia uczestnikom wyjątkowych wrażeń, gwarantuje im także komfort i bezpieczeństwo

 

 

pixelpixelpixelpixel