MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

Hurtownia fajerwerków

Hurtownia fajerwerków

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w imporcie i sprzedaży fajerwerków oraz ugruntowaną pozycję na rynku.

Swoją pozycję jako lider sprzedaży fajerwerków wypracowaliśmy wysoką jakością produktów oraz obsługi, konkurencyjnością cen, rzetelnością, uczciwym i otwartym podejściem do klienta. Współpracujemy z największymi producentami z Polski i zagranicy. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich firm jak: Jorge, Piromax, Triplex, Surex, Tropic, Kometa, GAOO, SrPyro, Klasek, Maxsem, Pol-hunt. Wśród firm zagranicznych, z którymi kooperujemy są m.in. Funke, Zink, Pyromoravia , Privatex–Pyro, Tarra Pyrotechnik, Panta & Pyrotechnik, Albatross, Argento. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną przez cały rok.

W naszej ofercie posiadamy tysiące produktów; wyrzutnie, petardy, rakiety, rzymskie ognie, zimne ognie, wulkany, pirotechnikę profesjonalną jak single shoty, jednorzędówki, pirotechnikę drobną, sznury hukowe i inne. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty CE i spełniają normy bezpieczeństwa.

Dbamy o wysoką jakość obsługi Klienta. Zapewniamy atrakcyjne rabaty, korzystne warunki współpracy oraz dogodne formy płatności.

Przy większych zamówieniach hurtowych istnieje możliwość odbioru towaru w naszym magazynie głównym w Czapurach k. Poznania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy: kontakt@arkafajerwerki.pl / tel. 601 775 854

Udostępniamy naszym klientom wygodne składanie zamówień przez intuicyjny panel hurtowy on-line.

Panel hurtowy dla firm oraz klientów indywidualnych.
Hurt.ArkaFajerwerki.pl

1000zł - 1999zł 10%
2 000zł - 3 999zł 15%
4 000zł - 5 999zł 20%
6 000zł - 9 999zł 25%
10 000zł - 19 999zł 30%
od 20 000zł 35%
od 50 000zł do negocjacji

Co oferujemy?

Produkty jakie posiadamy w swojej ofercie.

 • Petardy
 • Rakiety
 • Wyrzutnie
 • Rzymskie ognie
 • Zimne ognie
 • Świece dymne
 • Race i flary
 • Stroboskopy
 • Pirotechnikę drobną ( diabełki, bączki, strzelające kulki itp.)
 • Lonty Zapalniki Systemy do odpalania ( moduły, piloty, baterie)
 • Infrastrukturę pirotechniczną ( rury, stojaki, pręty itp.)

Dlaczego my?

 • Oferujemy największy wybór fajerwerków w Polsce
 • Współpracujemy z wszystkimi producentami z Polski jak również z wieloma z za granicy
 • Atrakcyjne ceny bazowe z cenników importerów (nie zawyżamy sztucznie cen aby później dawać pseudo wysokie rabaty)
 • Mamy przejrzystą politykę rabatową opartą na progach wg wielkości zakupu
 • Służymy pomocą i doradztwem w zakresie wyboru produktów, spełnienie wymogów prawnych
 • Pomagamy w ułożeniu zamówienia tak aby znalazły się w nim wszystkie niezbędne produkty na sezon

Ponadto zapewniamy:

 • bezpłatne materiały reklamowe typu plakaty
 • wsparcie techniczne i pomoc w przygotowaniu zamówienia
 • publikację elektroniczną Vademecum Sprzedawcy Fajerwerków

Handel fajerwerkami

UWAGA! Dopiero chcesz zacząć handel fajerwerkami? Poniżej informacje, które pomogą Ci rozpocząć sprzedaż.

Co potrzebuję żeby handlować fajerwerkami? Do sprzedaży materiałów pirotechnicznych nie jest wymagane żadne pozwolenie ani koncesja. Handlować można wszystkimi fajerwerkami z oznaczeniem CE klasa F1, F2, F3 oraz P1 i T1

 1. Gdzie handlować? Sprzedaż fajerwerków dozwolona jest w pomieszczeniach sklepowych lub na stoiskach po spełnieniu określonych warunków bezpieczeństwa: - Pomieszczenie lub stoisko powinno być zabezpieczone pod względem przeciwpożarowym tzn. być zaopatrzone w dwie gaśnice pianowe min. 6 l. pojemności oraz koc gaśniczy. Należy umieścić informację o zakazie stosowania otwartego ognia. Ważne aby miejsce przechowywania fajerwerków było wolne od wilgoci. W przypadku sprzedaży sezonowej nie jest wymagane posiadanie karty kwalifikacyjnej obiektu. (za sprzedaż sezonową uważa się sytuację kiedy przechowywanie materiałów pirotechnicznych nie przekracza 90 dni).
 2. Obwarowania prawne. Należy pamiętać o bezwzględnym zakazie sprzedaży fajerwerków osobom poniżej 18-tego roku życia. Informacja taka koniecznie powinna znaleźć się w miejscu sprzedaży. Wszystkie sprzedawane fajerwerki powinny posiadania oznaczenia europejskiegocertyfikatu bezpieczeństwa CE (Conformité Européenne), na każdym artykule powinna znajdować dokładna instrukcja w języku polskim zgodna z normami etykietowania (PN-EN 15947-3:2010 Wyroby pirotechniczne -- Wyroby pirotechniczne widowiskowe, klasy 1, 2 i 3 -- Część 3: Minimalne wymagania dotyczące etykietowania)
 3. Jakie PKD? Wystarczy : PKD 47.89.Z (Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach) – jeżeli stoisko z fajerwerkami przyjmuje formę straganu, targowiska, jest prowadzona w namiocie czy kontenerze. Kolejna opcja to PKD 47.78.Z (Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach) – jeżeli prowadzimy sprzedaż wyłącznie fajerwerków, pirotechniki czy militariów np. w lokalu czy innej nieruchomości (budynki trwale związane z gruntem). Następna opcja to PKD 47.19.Z (Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach)

Importerzy oraz producenci fajerwerków dostępni w naszej ofercie:

Jorge (Polska)

Firma Jorge to jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych firm pirotechnicznych na polskim rynku. Została założona w 1990 roku i od tamtej pory odegrała kluczową rolę jako wiodący importer fajerwerków w Polsce oraz uznana marka w Europie. Posiada bogatą bazę logistyczną i transportową, własny skład celny oraz certyfikaty bezpieczeństwa CE dla wszystkich swoich produktów.

Firma Jorge rozszerzyła również swoją działalność na inne kraje, zakładając oddziały w Serbii pod marką Meteor w 2006 roku oraz w Chorwacji w 2016 roku pod nazwą Jorge Pirotechnika. Dzięki temu firma ma szerszy zasięg i jest obecna na różnych rynkach europejskich.

Oferta firmy Jorge obejmuje szeroki asortyment produktów pirotechnicznych, począwszy od fajerwerków amatorskich, takich jak wyrzutnie, petardy, rakiety, świece dymne i fontanny, aż po pirotechnikę sceniczną i profesjonalną, w tym bomby sferyczne i cylindryczne, profesjonalne baterie, single shoty i wiele innych.

Należy również podkreślić, że oprócz importu z Chin, Jorge oferuje również wysokiej jakości produkty pirotechniczne z Włoch i Hiszpanii, co dodatkowo urozmaica i uzupełnia jej ofertę. Dzięki swojej długiej historii, zaufaniu klientów i wysokim standardom jakości, firma Jorge pozostaje liderem w branży pirotechnicznej w Polsce i za granicą.

Piromax (Polska)

Firma Piromax to stosunkowo młoda, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się marka, która szybko zdobyła uznanie na rodzimym rynku fajerwerków. W ich asortymencie znajdują się między innymi wyrzutnie, rakiety, świece dymne, rzymskie ognie i wiele innych. Warto zaznaczyć, że Piromax jako jedna z pierwszych firm wprowadziła na rynek serię fajerwerków cichych i przyjaznych dla zwierząt, co znacząco poszerzyło ich grono odbiorców. Produkty tej marki są od lat synonimem wysokiej jakości i bezpieczeństwa, zdobywając szerokie uznanie wśród klientów.

Produkty firmy Piromax są powszechnie dostępne w sklepach z fajerwerkami na terenie całej Polski oraz stanowią część eksportu do 12 krajów europejskich. Piromax wyróżnia się kompleksowym podejściem, które obejmuje kontrolę wszystkich etapów produkcji produktu. Od fazy projektowania firma skupia się na innowacyjności, funkcjonalności, bezpieczeństwie i estetyce. Następnie projekty są poddawane rygorystycznym testom w procesie produkcji, a po pozytywnym przejściu tych testów przechodzą do produkcji testowej i masowej. Kontrola jakości po produkcji odbywa się poprzez testy bezpieczeństwa przeprowadzane przez niezależne laboratoria na losowo wybranych próbkach produktów. Dzięki temu kompleksowemu podejściu firma zapewnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, spełniając normy oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Surex (Polska)

Firma Surex to rodzinnie prowadzony biznes z bogatą tradycją w branży pirotechnicznej, mający swoje korzenie w Bielsku-Białej. Od początku lat 90. działa jako importer fajerwerków, szczególnie skupiając się na pirotechnice profesjonalnej. Dodatkowo, od 1995 roku firma Surex rozszerzyła swoją działalność o usługi pokazów fajerwerków, stając się niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie w Polsce.

Surex zdobył uznanie nie tylko na krajowym, ale także na międzynarodowym poziomie dzięki swojemu profesjonalizmowi i artyzmowi w organizacji pokazów fajerwerków. Ich zespół pirotechników brał udział w największych festiwalach pirotechnicznych na całym świecie, włączając w to wydarzenia w takich miejscach jak Montreal, Berlin, Hanower, Cannes, Monte Carlo, Blanes, Shanghai, Changsha i Macau w Chinach, gdzie wielokrotnie zdobywali najwyższe laury.

Surex można znaleźć szeroki wybór fajerwerków, włączając w to petardy, zimne ognie, stroboskopy, race, wyrzutnie, świeczki tortowe i wiele innych. Produkty te cieszą się dużą popularnością zarówno wśród indywidualnych klientów, jak i profesjonalistów organizujących pokazy fajerwerków.

Triplex (Polska)

Triplex to firma należąca do ścisłej czołówki polskich importerów pirotechniki. Jest też jedną z pierwszych z tej branży w Polsce. Powstała w 1982 r. a od 1990 r. zajmuje się importem i dystrybucją fajerwerków. Produkty spod szyldu Triplex znane i cenione są w całej Polsce, a także w wielu krajach europejskich. Świadectwem ich jakości jest czterokrotne otrzymanie statusu Najlepsze w Polsce – The best in Poland”.

Wszystkie produkty firmy Triplex posiadają certyfikaty na zgodność z normą unijną CE w kategoriach F1, F2, F3, F4, T1, T2, P1, P2. Poza handlem pirotechniką

Triplex specjalizuje się też wykonywaniem pokazów sztucznych ogni. Zajął między innymi 2 miejsce podczas Festiwalu Sztuki Pirotechnicznej Ełk „Ogień & Woda” oraz 1 miejsce podczas „Lech Fire Festival” w Ustce, w 2015 r.

W swojej ofercie Triplex posiada fajerwerki z każdej kategorii: m.in. wyrzutnie, petardy, rakiety, zimne ognie, rzymskie ognie oraz artykuły koncesjonowane: bomby powietrzne, fajerwerki typu single shot i i single line.

Wyżej wymienione produkty to tylko fragment ogromnej, obejmujący setki artykułów oferty Triplex. Są one od lat synonimem najwyższej jakości, o czym świadczy ogromna, niesłabnąca popularność wśród klientów.

Kometa (Polska)

Firma Kometa, również znana jako MagicTime, jest jednym z pierwszych graczy na polskim rynku pirotechnicznym. Jej początki sięgają 1990 roku, gdy rozpoczęła działalność pod nazwą Keller-Bis, specjalizując się w sprzedaży produktów niemieckich producentów. Jednak szybko rozwinęła swój import, oferując od ponad 20 lat fajerwerki z Chin pod marką Kometa. Z czasem firma Kometa rozszerzyła swoje wpływy na inne europejskie kraje, w tym Niemcy, Holandię, Belgię, Austrię, Francję, Grecję, Czechy, Słowację, Rumunię, Litwę, Łotwę, Ukrainę i Mołdawię. Współpracując z niemiecką jednostką autoryzacyjną TÜV Rheinland, Kometa dokładnie testuje swoje produkty pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z normami unijnymi. W ofercie firmy Kometa znajduje się szeroki wybór produktów pirotechnicznych, w tym petardy, rakiety, wyrzutnie, fontanny oraz rzymskie ognie. Dzięki długiej historii, wysokim standardom bezpieczeństwa i różnorodności produktów, Kometa cieszy się uznaniem zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą.

Tropic (Polska)

Firma Tropic, powstała w 1990 roku, a więc jest jednym z pionierów w branży importu pirotechniki w Polsce. Od początku swojej działalności kładzie duży nacisk na jakość produktów, zawsze przestrzegając najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystkie artykuły oferowane przez Tropic spełniają wymogi norm krajowych i europejskich, posiadając stosowne certyfikaty. Bogata oferta firmy obejmuje kilkaset produktów pirotechnicznych, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, a regularnie wzbogacana jest o najnowsze innowacje z całego świata. Tropic posiada również szerokie doświadczenie w organizowaniu profesjonalnych pokazów sztucznych ogni, co potwierdzają liczne zrealizowane projekty dla renomowanych firm i instytucji.

Klasek (Czechy)

Legenda na rynku pirotechniki, której historia rozpoczęła się w Czechach w 1990 roku. Od tego czasu stała się głównym importerem fajerwerków w Europie. W Polsce reprezentuje ją firma Etna Pirotechnika. Klasek zdobył dominującą pozycję na rynkach czeskim i słowackim, a także ma mocną obecność w Austrii, Holandii i Niemczech. Jest również jedną z wiodących marek w Polsce. Oferta firmy Klasek obejmuje ponad 400 produktów z certyfikacją CE. Asortyment firmy to zarówno pirotechnika amatorska, jak i widowiskowa - profesjonalna. Produkty Klasek są cenione przez miłośników fajerwerków w Polsce. W ofercie znajdują się wyrzutnie, petardy, zimne ognie, rakiety, rzymskie ognie, wulkany, świece tortowe, świece dymne oraz wiele innych artykułów z grupy pirotechniki drobnej. Klasek to nie tylko marka, to legenda wśród entuzjastów sztuki pirotechnicznej.

GAOO (Polska)

Marka produktów pirotechnicznych GAOO/KASAK EXTREME jest uważana za innowacyjną i często utożsamiana z producentem. Jednakże, za tą marką, podobnie jak za liniami KASAK EXTREME oraz HAMMER, stoi polski importer fajerwerków o nazwie Fireworks Europe Innovation Sp. z o.o. Firma ta, dynamicznie się rozwijająca, specjalizuje się w imporcie fajerwerków z Chin, kładąc duży nacisk na innowacyjność, jakość oraz kreatywność. Fireworks Europe Innovation Sp. z o.o. wprowadziła na rynek trzy unikalne i zyskujące coraz większą popularność marki: GAOO KASAK EXTREME HAMMER

SrPyro (Polska)

SrPyro to młody, dynamicznie rozwijający się importer fajerwerków, który z impetem wszedł na rynek pirotechniki. Od roku 2019 SrPyro został oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem Chili Fireworks w Europie Centralnej. Chili Fireworks to znana na całym świecie firma, której fabryka została założona w Chinach w 1997 roku. Od tamtej pory firma ta zajmuje wiodącą pozycję w produkcji fajerwerków na skalę światową. W swojej ofercie firma posiada fajerwerki ze wszystkich kategorii; petardy wyrzutnie, dymy, flary, rakiety, wulkany żeby wymienić tylko niektóre.

Pol-Hunt (Polska)

Firma Pol-hunt to największy rodzimy producent odstraszaczy dla zwierząt specjalizujący się w wytwarzaniu sznurów hukowych.

Produkowany przez tę firmę sznury hukowy to najlepszy sposób na odstraszania wchodzącej w szkodę dzikiej zwierzyny jak dziki, sarne, jeleinie, łosie. Korzystają z niego rolnicy, hodowcy, właściciele gospodarstw.

Sznur hukowy posiada odpowiednie certyfikaty, co daje gwarancję wysokiej jakości i wysokiej skuteczności.

Maxsem (Polska)

Firma Maxsem została założona w 1992 r. w Białej Podlaskiej. Stała się szybko cenionym producentem fajerwerków, wyróżniający się nie tylko wysoką jakością swoich produktów, ale także oryginalnością i kreatywnością w ich tworzeniu. Oferuje szeroki wybór różnorodnych artykułów pirotechnicznych, w tym wyrzutnie, rzymskie ognie petardy, świece dymne i wiele innych.

PyroMoravia (Czechy)

Producent pirotechniki wywodzący się z Czech. Posiada bardzo bogatą ofertę fajerwerków jak petardy, wyrzutnie, race, świece dymne, rakiety. Niedawno firma rozpoczęła produkcję fajerwerków zlokalizowaną w swoim kraju. Pyromoravia słynie zwłaszcza z bardzo widowiskowych wyrzutni, a także z pirotechniki drobnej. Firma zajmuje się też wykonywaniem pokazów sztucznych ogni, odnosząc na tym polu liczne sukcesy.

Privatex–Pyro (Słowacja)

Privatex–Pyro jest firmą zajmującą się produkcją i importem fajerwerków, oferującą szeroki asortyment produktów. Specjalizuje się w dostarczaniu różnorodnych artykułów pirotechnicznych, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, na potrzeby różnorodnych wydarzeń i okazji. Privatex–Pyro stawia na wysoką jakość swoich produktów oraz bezpieczeństwo użytkowników, dbając o spełnienie wszelkich norm i standardów dotyczących produkcji i importu fajerwerków. Dzięki temu firma cieszy się zaufaniem klientów i uznaniem na rynku pirotechnicznym.

Tarra Pyrotechnik (Czechy)

TARRA Pyrotechnik s.r.o. została założona w 1993 roku przez Františka Křižáka, który pełni funkcję właściciela oraz dyrektora zarządzającego firmy. W krótkim czasie firma zdobyła solidną pozycję na rynku, a jej pracownicy stali się renomowanymi specjalistami w dziedzinie pirotechniki oraz produkcji sztucznych ogni. Obecnie TARRA Pyrotechnik s.r.o. jest cenionym liderem w swojej branży, oferując ponad pięćset rodzajów wysokiej jakości rozrywki i profesjonalnej pirotechniki klasy I, II i III. Firma nie tylko cieszy się uznaniem zarówno na rynku lokalnym jak i zagranicznym, w tym polskim.

Panta & Pyrotechnik (Czechy)

PANTA & PYROTECHNIK została założona w 1995 r. w Czechach. Od tamtej pory zyskała pozycję silnego producenta pirotechniki posiadając w swojej ofercie bogatą gamę produktów. Panta Pyrotechnik regularnie wprowadza na rynek interesujące produkty, które wyróżniają się spośród innych. Ich oferta obejmuje tradycyjne artykuły, takie jak petardy czy rakiety, ale także nowatorskie efekty, które przyciągają uwagę klientów poszukujących czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Zink-Feuerwerk (Niemcy)

Jeden z pionierów w branży pirotechnicznej. Obecnie już w trzecim pokoleniu zaangażowana w rozwój, produkcję i dystrybucję wysokiej jakości sztucznych ogni. Ich oferta skierowana zarówno do profesjonalnych pirotechników, hurtowni i specjalistycznych sklepów z bronią, jak i do indywidualnych użytkowników prywatnych. Dzięki temu, każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od potrzeb czy preferencji.

Funke (Niemcy)

Firma Funke powstała w 2014 roku i szturmem podbiła rynek pirotechniki. Funke wyróżnia się najwyższą jakością, a oferowane przez nią produkty zdecydowanie przewyższają konkurencję. Nazwa "Funke" tłumaczona z języka niemieckiego oznacza "iskra". W 2019 roku powstała linia Iskra Line przeznaczona na rynek polski. Produkty Funke stanowią swoistą elitę wśród fajerwerków. Wyrzutnie tej marki zachwycają pięknem i bogactwem, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Albatross (Włochy)

Firma Albatross została założona w 1997 roku we Włoszech przez rodzinę Gallinoro. Gallinoro zawsze byli bardzo zainteresowani morzem i przenieśli swoją pasję na sektor żeglugowy, a następnie rozszerzyli o asortyment pirotechniczny. Albatross znany i ceniony jest z produkcji najwyższej jakości rac morskich i sygnałowych, znajdujących zastosowanie w tzw. pirotechnice stadionowej oraz będących stałym elementem wizualnym przy rozmaitych okazjach jak uroczystości, marsze, demonstracje.

Argento Feuerwerke (Niemcy)

Jest siostrzaną marką firmy Funke, dzieląc z nią magazyny w Bad Bentheim w Niemczech. W swojej ofercie posiada produkty będące alternatywą dla Funke, odznaczające się atrakcyjną i przystępną ceną. Specjalizuje się zwłaszcza w produkcji widowiskowych wyrzutni oraz w pirotechnice drobnej.

pixelpixelpixelpixel