MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

Zimne ognie

( ilość produktów: 63 )

Bardzo długie zimne ognie na wesele

Zimne ognie to niedrogie i bezpieczne fajerwerki, które podczas działania wydzielają piękne srebrno-złote iskierki. W ofercie posiadamy między innymi zimne ognie na wesele -  nadają blasku i magii tej szczególnej chwili. Wszystkie oferowane produkty z naszego sklepu posiadają europejski certyfikat bezpieczeństwa CE (Conformité Européenne). W ofercie posiadamy również zimne ognie w kształcie serca, które będą stanowić doskonałą oprawę dla wydarzenia, sprawiając, że stanie się ono niezapomniane. Twoje wesele na pewno zapadnie uczestnikom w pamięć dzięki zimnym ogniom. Proponujemy także długie zimne ognie na inne uroczystości. W naszym sklepie zakupią Państwo zarówno zimne ognie 70 cm, jak i bardzo długie zimne ognie 90cm oraz krótkie modele o długości 16 cm lub 28 cm. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty - nasze zimne ognie to doskonały pomysł na uświetnienie każdego ważnego wydarzenia – urodzin, imienin, sylwestra; zimne ognie to także rewelacyjny wybór na ślub i wesele. Krótkie, jak i długie zimne ognie oferujemy w zestawach od 3 do nawet 100 sztuk.

Zimne ognie - bezpieczne fajerwerki

Choć wielu osobom kojarzą się z dzieciństwem, to kochają je również dorośli. Zimne ognie to niewielkie fajerwerki, które cieszą się ogromnym uznaniem podczas imprez i uroczystości. W przeciwieństwie do innych sztucznych ogni są przeznaczone do trzymania w dłoniach, a generowane przez nie iskry nie parzą skóry. To bezpieczny wyrób w atrakcyjnej cenie, którego można bez obaw używać w zamkniętych pomieszczeniach. Nasze długie zimne ognie są dostępne w wielu rozmiarach i różnych, okolicznościowych kształtach, co pozwala doskonale dopasować je do każdej okazji. Zapoznaj się z naszym asortymentem i dobierz ofertę do swoich potrzeb!

Długie zimne ognie dla miłośników iskier

Długie zimne ognie należą do jednych z najpopularniejszych materiałów pirotechnicznych na świecie. Są popularne nie tylko w sezonie świąteczno-sylwestrowym, ale także przez cały rok. Składają się z kwasu borowego będącego samoutleniaczem i azotanu baru pełniącego funkcję neutralizatora. Sukces długich zimnych ogni można przypisać ogromnej łatwości i komfortowi użytkowania: wystarczy proste źródło ognia np. zapałki lub zapalniczka, aby je odpalić i czerpać przyjemność z miłego widoku. W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty o różnej długości. Klasyczne propozycje zapewniają efekt delikatnych iskier przez kilkadziesiąt sekund. Inne produkty np. bardzo długie zimne ognie o długości 70 cm, są gwarancją widowiskowego pokazu trwającego nawet 3 minuty. Przed zakupem warto odpowiednio dobrać ofertę do okoliczności i przestrzeni, w której się znajdujemy.

Zimne ognie na wesele

Fajerwerki na ceremoniach weselnych stały się jednym z najciekawszych sposób na dodanie magii tej wyjątkowej chwili. W ostatnich latach zauważyliśmy znaczny wzrost zainteresowania zimnymi ogniami jako elementem uroczystości weselnych, co wiąże się z bogatą ofertą dostępną na rynku. Spośród różnorodnych typów fajerwerków wykorzystywanych podczas ślubów, zimne ognie cieszą się wyjątkową popularnością.

Zimne ognie są uznawane za najbezpieczniejszą kategorie fajerwerków. Ich duża zaleta to brak emisji dymu oraz ciepła, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. To sprawia, że są one doskonałym wyborem dla par pragnących dodać swojemu weselu nieco ekscytujących atrakcji. Istnieje wiele kreatywnych sposobów wykorzystania zimnych ogni podczas uroczystości weselnej. Jednym z często spotykanych użycie jest moment, gdy nowożeńcy po raz pierwszy pojawiają się na sali weselnej, witani przez gości w otoczeniu migoczących, złocisto-srebrnych iskier.

Zimne ognie na każdą okazję

Sztuczne ognie od dawna stanowią nieodłączny element świętowania wyjątkowych okazji. Oferujemy zimne ognie dostępne w wielu, okolicznościowych kształtach do wyboru. Znajdują się tutaj m.in. produkty urodzinowe, w kształcie cyfr, które doceni każdy solenizant. Są to zarówno zimne ognie, jak i fontanny, które można umieścić w torcie urodzinowym. Przygotowaliśmy także ofertę świąteczną: płonąca gwiazda betlejemska, sanie św. Mikołaja czy aniołek z pewnością wprowadzą domowników w klimat Bożego Narodzenia.

Natomiast dostępne zimne ognie na wesele i ślub w postaci serduszek zrobią ogromne wrażenie na parze młodej podczas hucznego przyjęcia. Warto także zapoznać się z ofertą przeznaczoną dla dzieci - wyroby w kształcie ulubionych zwierzątek dostarczą maluchom wiele radości. Należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności: zabawa powinna przebiegać pod kontrolą dorosłego opiekuna.

pixelpixelpixelpixel