OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Zestawy fajerwerków zawierające rakiety oraz pirotechnike drobną: motylki, baczki, petardy

( ilość produktów: 5 )

Gotowe zestawy fajerwerków zazwyczaj składają się z rakiet oraz dodatkowej pirotechniki drobnej. W zależności od modelu, w opakowaniu znajdziemy: rakiety, rzymskie ognie, petardy, strzelające diabełki i pozostała pirotechnikę. Dołączona instrukcja opisuje użytkowanie krok po kroku - odpalenie fajerwerków nie sprawi więc żadnego problemu. Tego rodzaju produkty są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą zdecydować się co wybrać lub chcą zaoszczędzić czas wybierając gotowy zestaw w którym znajdziemy wszystkiego po trochu.

Zestawy fajerwerków z rakietami i innymi fajerwerkami

Jeśli poszukujesz znacznej liczby wyrobów pirotechnicznych na szczególną okazję, to doskonałym rozwiązaniem będzie zakupienie ich w komplecie. Zestawy fajerwerków to świetna opcja dla osób, które nie lubią nudy i chcą próbować nowych rzeczy w atrakcyjnej cenie. Każdy prezentowany produkt składa się z pakietu zróżnicowanych materiałów pirotechnicznych o odmiennym działaniu. Jednakże każdy z nich dostarcza obserwatorom bogatych wrażeń wizualnych i dźwiękowych. Zapoznaj się z proponowanym asortymentem gotowych zestawów / kompletów i wybierz wymarzoną propozycję na miarę swoich potrzeb!

Magia różnorodności w gotowych kompletach fajerwerków

Czasami trudno zdecydować się na konkretny wyrób, a długotrwałe przeglądanie oferty materiałów pirotechnicznych sprawia, że chciałbyś kupić wszystkie na raz. Nasze zestawy petard mogą w pewnym stopniu zaradzić temu problemowi i zapewnić Ci pełnię wybuchowych wrażeń w jednym zamówieniu. Produkty różnią się od siebie efektami dźwiękowymi i wizualnymi oraz wielkością pakietu. Przypadną do gusty osobom, które lubią eksperymentować i poznawać nowe rzeczy. W każdym zestawie znajdziemy minimum kilka sztuk rakiet, które po wniesieniu się na określoną wysokość emitują piękny kolorowy efekt. Dodatkowo w zależności od modelu pakietu dostaniemy inne rodzaje fajerwerków jak: petardy hukowe, rzymskie ognie, fontanny emitujące snop iskier czy drobną pirotechnikę jak małe wirujące bączki, latające pszczółki i pozostałe pirobajery. W gotowych kompletach można znaleźć także zimne ognie, serpentyny, skaczące żabki czy popularne zielone trzeszczące kulki (crackling ball). Ta kategoria pirotechniki to doskonały sposób na urozmaicenie wspólnego świętowania.

Fajerwerki w pakietach na wiele okazji

Komplety pirotechniczne zostały wyprodukowane przez renomowanych producentów, dzięki czemu wyroby spełniają najwyższe standardy jakości. Zgodnie z wymogami posiadają europejskie certyfikaty CE. Stanowią nieodłączny element zabawy sylwestrowej, dostarczając maksymalnych wrażeń akustycznych i wizualnych za rozsądną cenę.

pixelpixelpixelpixel