OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Proszki holi

( ilość produktów: 2 )

Proszek holi składa się z tuby, z której wystrzeliwuje kolorowy pył. Wystrzał ma miejsce po przekręceniu dolnej części tuby. Proszki holi to popularny produkt związany z tradycją pochodzącą z Indii, podczas której uczestnicy obrzucają się kolorowym proszkiem, wprowadzając magiczny klimat barw, symbolizujący pokój, radość miłość i jedność wszystkich. Podczas festiwalu w Indiach dominującym kolorem jest żółty. Popularny jest też kolor czerwony - symbolizujący miłość, a także zielony, niebieski i fioletowy i różowy. Każdy kolor ma inną symbolikę i znaczenie. Proszek holi odzwierciedla barwy tęczy, komunikuje miłość, radość i szczęście Dawniej wierzono, że ma on właściwości uzdrawiające. Zwłaszcza kolor żółty, który reprezentuje kurkumę wykorzystywaną w lecznictwie. Kurkuma znana jest jako potężny przeciwutleniacz o silnym działaniu przeciwzapalnym. Proszek holi nie barwi trwale ubrań i można je bez problemu wyprać, tak że nie zostaną żadne ślady.

Proszki Holi - magiczne barwy radości

Kolorowy proszek Holi to symbol radości, miłości i jedności, wywodzący się z bogatej tradycji indyjskiej. Wyobraźcie sobie scenę, gdzie przestrzeń wokół Was eksploduje kalejdoskopem barw, a powietrze nasycone jest radością. To właśnie magia proszku Holi - kolorowego pyłu, który przywołuje uśmiech na twarzach uczestników i zmienia każde spotkanie w niezapomniane wydarzenie. Pneumatyczne tuby z proszkiem Holi stanowią serce nowoczesnych festiwali i imprez, wprowadzając uczestników w świat niezwykłych wrażeń wizualnych i emocjonalnych. 

Jak działają kolorowe proszki Holi?

To, co wyróżnia proszek Holi, to jego unikalny sposób użycia. Składa się on z tuby, z której, przez przekręcenie dolnej części, wystrzeliwuje się kolorowy proszek. Pneumatycznymi tubami Holi, pozwala na spektakularne i bezpieczne uzyskanie kolorowych efektów. W naszym sklepie znajdziecie proszek Holi we wszystkich 6 kolorach: żółty, fioletowy, pomarańczowy, zielony, różowy, niebieski oraz biały.

Dlaczego Holi jest tak popularny?

Popularność proszku Holi wynika z jego wielowymiarowego znaczenia. Nie tylko niesie ze sobą symbolikę pokój, radości, miłości i jedności, ale również dzięki swojej różnorodności kolorów odzwierciedla barwy tęczy, komunikując uniwersalne przesłanie miłości i szczęścia. Co więcej, jego zastosowanie w tradycji indyjskiej ma także głębokie korzenie kulturowe i duchowe. Proszek Holi to więcej niż kolorowy pył – to narzędzie, które przynosi radość, jedność i pokój, przekształcając zwykłe chwile w niezapomniane wspomnienia. Bez względu na to, czy szukacie sposobu na ożywienie imprezy, czy chcecie poczuć ducha indyjskiej tradycji, proszek Holi jest idealnym wyborem.

Kolory Holi na imprezy typu Gender Reveal

Impreza Gender Reveal czyli w dosłownym tłumaczeniu "impreza ujawniająca płeć dziecka". To wyjątkowe wydarzenie, które zdobywa serca przyszłych rodziców na całym świecie. Impreza ta, stając się równie popularna co tradycyjne Baby Shower, umożliwia w niezwykle emocjonujący sposób odkrycie i ogłoszenie płci nienarodzonego jeszcze dziecka. Tego rodzaju wydarzenie organizowane jest zazwyczaj w drugiej połowie ciąży, bliscy przyszłych rodziców zgromadzeni są, by wspólnie odkryć, czy do ich grona dołączy chłopiec czy dziewczynka. Co ciekawe, czasami nawet przyszli rodzice dowiadują się o płci swojego dziecka dopiero podczas samego wydarzenia, co dodaje całemu zgromadzeniu dodatkowych emocji.

Kolor użyty do ujawnienia płci dziecka ma głęboko zakorzenione znaczenie. Różowy, kojarzony z delikatnością i czułością, oraz niebieski, symbol spokoju i stabilności, idealnie odzwierciedlają emocje towarzyszące oczekiwaniu na nowego członka rodziny.

Podczas Gender Reveal Party można spotkać wiele kreatywnych sposobów z użyciem fajerwerków. Idealnie nadają się do tego m.in świece dymne lub właśnie proszek Holi.

pixelpixelpixelpixel