MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

Fajerwerki

( ilość produktów: 487 )

W naszym sklepie z fajerwerkami znajdą Państwo ogromny wybór produktów: wyrzutnie, petardy hukowe, rakiety, dymy, wulkany/fontanny, pirotechnikę meczową i dużo więcej. Wszystkie oferowane przez nas fajerwerki pochodzą od największych importerów i producentów oraz posiadają europejski certyfikat bezpieczeństwa CE (Conformité Européenne).

Sklep z fajerwerkami

Jesteśmy jednym z liderów w sprzedaży fajerwerków na naszym rynku. W całorocznej sprzedaży posiadamy kilkaset starannie wyselekcjonowanych produktów - w tym najpopularniejsze fajerwerki jak petardy hukowe, wyrzutnie, świece dymne oraz zimne ognie. Współpracujemy z największymi europejskimi importerami i producentami m.in: Gaoo, Jorge, Klásek, Kometa / MagicTime, Maxsem, Piromax, Privatex Pyro, SR PYRO, Surex Triplex, Tropic oraz Funke (w tym Iskra Line, Argento Feuerwerk, Albert).

Fajerwerki najczęściej kupowane są na Sylwestra, ale świetnie sprawdzą się również jako magiczny dodatek na urodzinach, rocznicach i pozostałych imprezach okolicznościowych. Wyrzutnie pirotechniczne, które wystrzeliwują kolorowe efekty wysoko w niebo, fontanny tortowe, zimne ognie z drobnymi iskierkami - to tylko kilka z wielu pomysłów na ich wykorzystanie. Pirotechnika stosowana jest również przez rolników i sadowników, którzy zaopatrują się w odstraszacze dzikiej zwierzyny jak: dziki, sarny i szpaki. Pozwala to skutecznie uchronić zbiory przed wyrządzonymi szkodami.

Poza sklepem internetowym, posiadamy również dwa punkty stacjonarne w Poznaniu oraz Czapurach (więcej szczegółów w zakładce kontakt). Wszystkie wyroby pirotechniczne widoczne w sklepie są dostępne w naszym magazynie, dlatego możemy zagwarantować bardzo szybką realizację zamówienia, wynoszącą zazwyczaj 24h od chwili złożenia zamówienia.

W celu usprawnienia zakupów podzieliliśmy fajerwerki na 4 główne kategorie:

niewznoszące się – czyli takie, które działają na ziemi np. popularne petardy hukowe, kolorowe świece dymne, zimne ognie czy drobna pirotechnika jak wirujące bączki i strzelające diabełki.

wznoszące się – w tej kategorii znajduje się duży wybór pirotechniki, emitującej efekt maksymalnie na kilka metrów. Do wyboru mamy m.in. fontanny / wulkany z pięknymi efektami iskier, latające motyle oraz konfetti i serpentyny, które uświetnią wyjątkowe wydarzenia.

podniebne – znajdziemy tutaj najpopularniejszy rodzaj fajerwerków czyli wyrzutnie (zwane również bateriami). W ofercie posiadamy setki modeli wyrzutni, które różnią się od siebie ilością strzałów, kolorami efektów oraz czasem działania. Od małych, kilku-strzałowych po ogromne zestawy z gotowym pokazem fajerwerków.

pozostałe – ostatnia kategoria, w której udostępniamy do zakupu m.in. lonty, zapalarki pirotechniczne oraz zapalniki.

pixelpixelpixelpixel