OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Petardy

( ilość produktów: 30 )

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór petard hukowych. Różnią się one od siebie nie tylko siłą eksplozji, ale też emitowanym światłem oraz efektem gwizdu/cracklingu. Cały czas poszerzamy swoją ofertę, aby w stu procentach spełnić Państwa oczekiwania. Posiadamy najpopularniejsze modele petard od importerów/producentów z całej Europy. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo, dlatego nasze petardy mają niezbędne certyfikaty CE. Na naszej stronie zakupią Państwo najmocniejsze petardy, które urozmaicą każde wydarzenie!

Sklep z petardami hukowymi

W naszym sklepie znajdują się petardy, które zachwycą wszystkich miłośników materiałów pirotechnicznych. Oferujemy wyroby pochodzące od renomowanych marek będące gwarancją najwyższych standardów wykonania. W asortymencie znajdziesz zróżnicowane petardy do kupienia, które różnią się między sobą przeznaczeniem i wynikającymi z nich właściwościami, m.in.: mocą i natężeniem eksplozji. Zapoznaj się z ofertą i wybierz taki produkt, który odpowie na Twoje potrzeby.

Bezpieczne petardy hukowe - zasady

Główną cechą fajerwerków hukowych jest głośny huk, którego intensywność zależy od ilości i typu użytego do ich produkcji mieszanki hukowej (flash powder lub czarny proch). Aby bezpiecznie używać petardy z lontem, należy je umieścić na stabilnym podłożu, zapalić koniec lontu i natychmiast oddalić się na bezpieczną odległość. WAŻNE: Nie należy próbować ponownie odpalić wyrobu, który nie zadziałał za pierwszym razem. W przypadku takiego niewypału, zaleca się odczekanie 15 minut i zabezpieczenie go poprzez zalanie wodą. Pamiętajmy, by używać fajerwerków wyłącznie na otwartej przestrzeni. Zabrania się używanie fajerwerków pod wpływem alkoholu oraz osobom poniżej 18 roku życia. Zawsze przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją umieszczoną na opakowaniu.

Bogata oferta petard do kupienia

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru, warto dokładnie zapoznać się z naszą ofertą. W ofercie posiadamy popularne mniejsze petardy występujące pod nazwami Korsarz, Picollo ("Pikolaki") oraz popularną serie małych petard - EX1, EX2 oraz EX3. Te małe petardy dostępna są na rynku, nieprzerwanie od lat 90 lat. W przypadku średniej wielkości modelów  warto wymienić popularne JC05 od JORGE Fajerwerki. Od tego producenta / importera fajerwerków wywodzi się również jedna z najpopularniejszych modeli ostatnich lat - petardy hukowe FP3.

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się mocne petardy hukowe produkowane w Albani przez fabrykę Arpi Shpk. Wysoka jakość wykonania oraz naprawdę mocne huk, sprawiły że petardy z tej fabryki są bardzo chętnie wybierane przez naszych klientów. Wśród nich warto wymienić SHARK 2 PS2, Powerfull Bulldog TXP858, Polen Booler ZB402 czy El Titanio ZB403. Wszystkie wymienione posiadają 2 gramy NEC na sztukę co przekłada się na bardzo mocny huk. Najmocniejsze petardy hukowe, produkowane są aktualnie na Słowacji przez firmę PrivatexPyro. Wśród nich znajdziemy takie pozycje jak: ACHTUNG 5G, Zombie Attack 5G ZB600 czy Black Death BD1065. Wymienione słowackie petardy posiadają aż 5 gram mieszaniny pirotechnicznej - gwarancja potężnego huku!. Nasze wyroby usatysfakcjonują osoby uwielbiające głośne wybuchy i ceniące sobie materiały wysokiej jakości. Wszystkie petardy z naszej oferty posiadają wbudowany lont, za pomocą którego można je sprawnie i bezpiecznie odpalać. Dodatkowo każdy produkt przeszedł rygorystyczne testy bezpieczeństwa i uzyskał wymagany certyfikat CE / Conformite Europeenne.

Petardy hukowe do odstraszania zwierząt

W ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się petardy hukowe do odstraszania dzikiej zwierzyny. Chętnie kupowane przez koła łowieckie, rolników i sadowników - pozwalają uchronić zbiory przed zniszczeniem. W ofercie posiadamy również specjalne sznury hukowe, które dzięki specjalnej konstrukcji emitują silny huk, zapewniając skuteczne ochronę na ok. 6-8 godzin. Więcej informacji dostępne w zakładce ODSTRASZACZE ZWIERZĄT.

Hukowa zabawa gwarantowana!

Petardy są nieodłącznym elementem corocznej imprezy sylwestrowej, lecz ich charakterystyczny, głośny wybuch można usłyszeć przez cały rok. Służą przede wszystkim celom rozrywkowym, jednak znajdują zastosowanie także w odstraszaniu ptactwa w sadach oraz zwierząt np. jeleni lub dzików. Warto dobrać materiały pirotechniczne do indywidualnego gustu. Osoby kochające szczególnie widowiskowe i głośne eksplozje z pewnością zainteresują się najmocniejszymi petardami w asortymencie. Wyroby w wersji mini spodobają się natomiast zwolenników mniej zjawiskowych wybuchów.

pixelpixelpixelpixel