OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Świece dymne

( ilość produktów: 76 )

Efektowny kolorowy dym dzięki pirotechnice!

Fajerwerki z tej kategorii - świece dymne małe, granaty dymne i petardy dymne - najczęściej wykorzystywane są przy sesjach fotograficznych oraz oprawach meczowych. Świece dymne do zdjęć pozwalają na stworzenie efektownej fotografii. Dymy pirotechniczne mogą służyć także do pozoracji pola walki przy grach typu ASG i Paintball. Przede wszystkim dymy pirotechniczne różnią się od siebie kolorem, ilością mieszanki dymotwórczej oraz czasem dymienia. Wszystkie oferowane przez nas świece dymne rdg oraz pozostałe produkty wytwarzające kolorowy dym, posiadają odnośnik wideo pokazujący intensywność dymu i jego kolor. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu produktów, które zapewnią interesujące efekty! Zobacz nasze propozycje! Wszystkie granaty dymne, race dymne, kulki dymne, petardy i świece dymne oferowane przez nasz sklep posiadają certyfikat bezpieczeństwa.

Świece dymne - pomysły na zastosowanie

W ostatnich latach dymy kolorowe stały się nieodłącznym elementem nowoczesnych sesji zdjęciowych. Gęsty, kolorowy dym o intensywnych barwach dodają fotografii niepowtarzalnej magii, która pozwala doskonale uchwycić nastrój wyjątkowej chwili. Świece dymne z naszego sklepu online cieszą się popularnością w grach zespołowych m.in. paintballu i ASG. Udowadniają swoją przydatność również podczas rekonstrukcji historycznych i stanowią doskonałą oprawę wielu wydarzeń. Oferujemy dymy kolorowe dostępne w wielu wariantach kolorystycznych zróżnicowane pod względem czasu utrzymywania się efektu. Zapoznaj się z licznymi zestawami na naszej stronie i wybierz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Świece dymne do wyboru do koloru

W naszym asortymencie znajduje się bogata paleta kolorowych dymów, które zachwycają zjawiskowym efektem, wykorzystywanym w wielu dziedzinach artystycznych i rozrywkowych. Oferujemy świece dymne w różnych kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, zielonym, pomarańczowym, fioletowym, czarnym, różowym i białym. To gwarancja niesamowitych wrażeń wizualnych dostarczanych odbiorcom dzięki dużej ilości mieszanki pirotechnicznej. Pozwala ona uzyskać wysokiej jakości, kolorowy dym będący perłą pirotechniki. Świece dymne z pewnością będą niezwykle przydatne nie tylko podczas profesjonalnych i amatorskich sesji zdjęciowych, ale znajdą zastosowanie także na planie filmowym, w teledyskach i reklamach. Produkty pochodzą od wielu renomowanych producentów m.in od producenta fajerwerków w Europie - czeskiej marki Klásek, co jest gwarancją najwyższych standardów wykonania.

Pirotechniczne dymy do Paintball i ASG cieszą się w Polsce rosnącą popularnością.

Nic dziwnego, gdyż zabawy te zapewniają niezbędną dawkę adrenaliny w życiu i są wspaniałym sposobem na aktywne spędzenie popołudnia ze znajomymi. Granaty dymne pozwalają na ucharakteryzowanie pola walki i stworzenie wiernej rekonstrukcji wojennych zmagań. Doskonale maskują miejsce położenia podczas gry i oślepiają przeciwnika, gwarantując przewagę strategiczną używającej go osobie. Granaty dymne są dostępne w wielu różnych opcjach kolorystycznych. Mamy m.in. produkty marek Tropic, Klasek, Jorge Fireworks, Triplex. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych petard dymnych, które pozwolą lepiej wczuć się w grę i będą wspaniałym dopełnieniem zabawy z przyjaciółmi.

Fenomen pirotechniki - kolorowe dymy

Świece dymne to wyroby umożliwiające uzyskanie zjawiskowego efektu. Wszystkie produkty zostały wyprodukowanych przez sprawdzonych producentów, prawdziwych liderów na rynku pirotechniki. Posiadają wszelkie atesty - gwarancja bezpiecznego użytkowania. Wszystkie świece, kulki dymne i race dymne posiadają europejskie certyfikaty bezpieczeństwa i są bardzo łatwe w użytkowaniu: w zależności od modelu są odpalane za pomocą zawleczki, lontu lub innych metod. Warto zapoznać się z instrukcją dołączoną do opakowania: zawsze należy zachować ostrożność podczas używania rac dymnych. W naszym sklepie dbamy nie tylko o wysoką jakość produktów, ale także o bezpieczeństwo Klientów. Dzięki temu dymy pirotechniczne stanowią nowoczesną, przydatną w wielu branżach ozdobę i jeden z ważnych elementów dobrej zabawy.

pixelpixelpixelpixel