OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Flary i race świetlne

( ilość produktów: 26 )

W ofercie posiadamy szeroki wybór pirotechniki na oprawy meczowe m.in flary i race meczowe. Tego rodzaju pirotechnika różni się od siebie kolorem światła, czasem świecenia oraz intensywnością. Wszystkie produkty posiadają wszelkie atesty i certyfikat bezpieczeństwa pozwalające bezpiecznie trzymać wyrób w dłoni.

Spektakularna Oprawa Meczowa

W dzisiejszych czasach, oprawa meczów piłkarskich i innych wydarzeń sportowych osiągnęła nowy poziom zaangażowania i widowiskowości. Flary i race, często pojawiające się na stadionach, przyciągają uwagę nie tylko ze względu na swoje jaskrawe kolory i intensywne światło, ale również ze względu na atmosferę, jaką tworzą wśród zgromadzonych fanów.

Czym są Flary i Race?

Jest to rodzaj artykułu pirotechnicznego emitującego intensywne światło. Są one wykorzystywane w celach sygnalizacyjnych, do oświetlenia, w zastosowaniach militarnych, a także jako elementy artystyczne i do tworzenia opraw wizualnych / opraw meczowych. W naszym sklepie znajdziecie flary w kolorze: czerwonym, niebieskim, żółtym, białym, fioletowym. Poza kolorem, różnią się miedzy sobą również czasem działania oraz średnica tuby - im większa średnica (kaliber) tym zazwyczaj światło jest intensywniejsze oraz podczas działania produkt wydziela więcej białego dymu.

Zastosowanie flar na oprawach meczowych

Na stadionach flary i race to najpopularniejszy rodzaj pirotechniki do opraw meczowych. Ich użycie jest szczególnie popularne wśród fanów piłki nożnej, którzy chcą pokazać swoje wsparcie dla drużyny i stworzyć wyjątkową atmosferę podczas meczu. Użycie flar i rac jest jednym z najbardziej bezpośrednich sposobów na wyrażenie emocji i pasji do drużyny. Jasne kolory i intensywne światło dodają dynamiki wydarzeniom na stadionie, wzmacniając emocje zarówno na trybunach, jak i na boisku. Stanowią one wyraz pasji i wsparcia dla drużyn, tworząc niezapomniane wrażenia wizualne i emocjonalne.

Raca morska

Raca sygnałowa, zwana także racą morską, stanowi kluczowy element wyposażenia nie tylko fanów sportowych, ale jest również powszechnie stosowana podczas rozmaitych marszów oraz na otwartym morzu do celów sygnalizacyjnych. Włoska raca morska wyróżnia się metalową obudową oraz posiada mechanizm uruchamiania przez pociągnięcie zawleczki (do odpalenia nie wymaga źródła ognia np. zapalniczki).

W ofercie posiadamy kilka kolorów rac morskich: czerwony , zielony, żółty i biały. Wyrób cechuje się wysoką jakością wykonania oraz posiada certyfikat SOLAS (Safety of Life at Sea). Charakteryzuje się bardzo mocnym światłem o sile 15000 Candela.

pixelpixelpixelpixel