OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Rakiety

( ilość produktów: 47 )

Rakiety pirotechniczne wznoszące się na wysokość kilkudziesięciu metrów i eksplodujące z pięknymi kolorowymi efektami. Tego rodzaju fajerwerki różnią się od siebie przede wszystkim wielkością rakiet i zawartością mieszanki prochu z efektem. Oferowane przez nas zestawy rakiet posiadają najczęściej mix różnych efektów.

Rakiety-fajerwerki

Istnieją wyroby pirotechniczne, bez których wyjątkowo trudno wyobrazić sobie zabawę sylwestrową i świętowanie wielu innych szczególnych okazji. Jednym z najpopularniejszych wyborów na niezapomniany pokaz sztucznych ogni są pirotechniczne rakiety z naszego sklepu, które zachwycają bogactwem efektów na nocnym niebie. W naszej ofercie znajdują się pojedyncze produkty oraz zestawy różniące się między sobą liczbą wyrobów, rozmiarem i rodzajem iluminacji świetlnych podczas wybuchu. Nie ma lepszego sposobu na wprowadzenie do świętowania odrobiny magii niż barwne rakiety. Fajerwerki z naszego sklepu są radosnym dopełnieniem spotkania w gronie bliskich i przyjaciół oraz gwarancją uśmiechu na wielu twarzach.

Bezpieczne odpalanie rakiet

Rakiety pirotechniczne ze sklepu Arka Fajerwerki dostarczają niezapomnianych wrażeń wizualnych i akustycznych, co czyni je doskonałą opcją na sylwestra, wesele, urodziny i wiele innych okazji. Jednakże podczas zabawy nie wolno zapominać o zasadach bezpieczeństwa. Przede wszystkim, przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi, która zawiera m.in bezpieczną odległość. Podobnie jak w przypadku innych fajerwerków, rakiety należy używać wyłącznie na otwartej przestrzeni, upewniając się, że nad miejscem startu nie znajdują się żadne przeszkody takie jak linie elektryczne, dachy budynków, czy korony drzew. Jak w przypadku wszystkich fajerwerków, przed odpaleniem należy przeczytać uważnie instrukcję obsługi. Należy pamiętać o tym, żeby rakietę odpalać wyłącznie w rurce wkopanej w grunt lub innym trwale osadzonym w ziemi, wąskim i odpornym na zapłon przedmiocie. Działania te mają na celu zapobiegnięcie przewróceniu się wyrobu, co mogłoby stanowić zagrożenie dla znajdujących się w pobliżu osób i mienia prywatnego.

Pamiętaj! Nigdy nie umieszczaj rakiety bezpośrednio w ziemi, śniegu czy innej powierzchni, ani nie mocuj jej na stałe. Musi ona mieć możliwość swobodnego wznoszenia się w powietrze.

Rakiety ze sklepu Arka Fajerwerki

Niezależnie od tego, jakich rakiet-fajerwerków poszukujesz, w naszym sklepie odnajdziesz wiele interesujących produktów. Nasze wyroby pochodzą od solidnych marek gwarantujących najwyższe standardy wykonania. W asortymencie znajdują się m.in. pojedyncze rakiety, które w zależności od wariantu zapewniają efekt migoczącej wierzby, złotego ogona z brokatowymi i srebrnymi elementami oraz wiele innych ciekawych iluminacji. Warte uwagi są także zestawy. W sklepie oferujemy zróżnicowane pakiety, dostarczające zróżnicowanych wrażeń świetlnych i akustycznych. To doskonała opcja dla osób, które chcą wprowadzić odrobinę przepychu do organizowanego wydarzenia i doceniają wielobarwne efekty świetlne. Gwiazdki w różnych kolorach, rozbłyski połączone z potężnym hukiem, brokatowe korony - można przebierać w morzu ekscytujących opcji.

Rakietowe bestsellery - jakie rakiety wybrać?

Oczywiście wybór uzależniony będzie od budżetu jaki chcemy przeznaczyć na zakup fajerwerków. Bez wątpienia jednym z najpiękniejszych zestawów rakiet to Super- Bomben-Raketen FR100-MIX od Funke. Wyróżniają się ogromnymi efektami na niebie i bogatą paletą kolorów. Na wyróżnienie zasługuje również rakiet Rakiety Zombie Invasion RS21Z - bestsellerowy zestaw ze względu na dużą ilość rakiet oraz świetny stosunek ceny do jakości. Z mniejszych zestawów warto zwrócić uwagę na Red Warrior Rockets CP323 oraz legendarne rakietki Diabolo JR1. Z nowości jakie ostatnio pojawiły się na rynku i cieszą się ogromną popularnością są rakiety Muerte Rockets JR102 od producenta JORGE. Ten zestaw zawiera 10 rakiet z efektem mocnego gwizdu, przechodzącego w huk. Nie zapominajmy również o malutkich rakietkach, które są z nami już od początku lat 90 - Whistling Moon 0445 czyli 144 małych rakietek z hukiem i gwizdem.

Budowa rakiet pirotechnicznych

  • Silnik zawiera materiał pirotechniczny, który odpowiada za wzniesienie rakiety w powietrze.
  • Kijek zapewnia stabilność lotu. Bez jego obecności, lot rakiety byłby niekontrolowany i nieprzewidywalny.
  • Korpus jest miejscem, gdzie umieszczony jest materiał pirotechniczny odpowiedzialny za efekt wizualny. Kluczowe jest sprawdzenie, czy korpus nie posiada żadnych uszkodzeń.

Uszkodzenie lub pęknięcie kijka może poważnie zakłócić trajektorię lotu rakiety, co stanowi poważne zagrożenie bezpieczeństwa. Dlatego zawsze przed uruchomieniem rakiety należy dokładnie sprawdzić stan kijka.

pixelpixelpixelpixel