OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

2017-10-21

Dymy ARK-O

Polskie dymy na zawleczkę ARK-O

Jeśli  słyszmy słowo fajerwerki zaraz odruchowo myślimy o Chinach. Bo rzeczywiście 90% światowej produkcji fajerwerków ma miejsce w chińskiej prowincji przemysłowej Hunan. Dyktowane jest to głównie względami ekonomicznymi . Któż wyprodukuje taniej niż Chińczycy?

Jednak część wyrobów pirotechnicznych produkowanych jest  lokalnie. Znane są bomby produkowane we Włoszech czy w  Hiszpanii. Słyną z wysokiej jakości, ale i z wysokiej ceny.

Także Polska może poszczycić się rodzimą produkcją fajerwerków. W 100 procentach polskim produktem pirotechnicznym są dymy ARK-O produkowane w polskiej fabryce w Pionkach, miejscowości słynnej z wytwarzania amunicji i prochu.

Produkty ARK-O to jakość, jaką mało kto może się pochwalić. Dymy ARK-O zdecydowanie wybijają się w segmencie tego asortymentu. Zarówno wykonanie jak wysoka jakość, intensywność i barwa efektu przebija konkurencje i  zostawia ją  daleko w tyle.

dymy ark-oWarto sprawdzić to na przykładzie dymu o kolorze czerwonym.  Kolor ten, w czystej postaci jest praktycznie nieosiągalny z importu. Wszystkie  importowane dymy dostępne na rynku tylko mniej lub bardziej  realnie oddają  przedstawiany kolor. W rzeczywistości emitowana barwa dymu wpada zwykle  bardziej w róż aniżeli czerwień.

Dymy ARK-O na tle konkurencji zaznaczają się  nieporównywalnie wyższą  jakością.  Dym czerwony nie jest czerwony tylko w nazwie,  ale faktycznie  generuje głęboką i soczystą czerwień.  

Również inne kolory charakteryzują się intensywną, wyrazistą  barwą.  W ofercie dymów znajdziemy kolor pomarańczowy, biały, niebieski, czarny żółty, zielony.

Dymy ARK-O doskonale nadają się do sesji zdjęciowych, produkcji filmowych, gier paintball oraz wszelki działań pozoracji pola walki.  
Produkty ARK-O  spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają  obowiązujące certyfikaty zgodności CE.

pixelpixelpixelpixel