OSTATNI DZIEŃ WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

2017-09-26

Konfetti - Wystrzałowe Tuby

Wystrzałowe Tuby

Każdy z nas widział rozsypywane lub wystrzeliwane kolorowe ścinki papieru obsypujące młode pary na weselu lub uczestników imprez karnawałowych. Tak, to oczywiście konfetti. Różne modele tub konfetti dostępne są w naszym sklepie internetowym z fajerwerkami.

Jak działa konfetti

Konfetti najczęściej posiada formę tuby. Wewnątrz w dolnej części mieści się sprężone powietrze, natomiast w górnej znajduje się zawartość; kolorowe ścinki z papieru, bibułki itp. Wyrzut konfetti odbywa się poprzez przekręcenie tuby tzn. lewą ręką chwytamy górną część tuby, zaś prawą – dolną część, a następnie przekręcamy zgodnie ruchem strzałek instruujących.

Efektem strzelającego konfetti są najczęściej barwne płatki róż, serca, gwiazdki i serpentyny. Poza konfetti przekręcanym opisanym wyżej, mamy także konfetti elektryczne, gdzie inicjacja odbywa się poprzez impuls elektryczny wyzwolony np. za pomocą baterii.

sklep konfetti tuby

Czym różnią się od siebie?

Tuby różnią się wielkością, standardowe rozmiary to 30cm, 40cm, 60cm, 80cm. Im dłuższa tuba tym większy impet, z jakim wylatuje konfetti wystrzeliwując na wysokość nawet do 12 m. Konfetti jest doskonałą atrakcją na weselu i stanowi alternatywę dla tradycyjnego obsypywania ryżem. Sypiące się na głowę pary młodej płatki róż i serca dodają romantyzmu tej wyjątkowej chwili.

Jest to też świetna zabawa dla pozostałych uczestników imprezy oraz wielka frajda dla dzieci. W odróżnieniu od fajerwerków konfetti można używać zarówno na powietrzu jak i w pomieszczeniu.

Konfetti mimo, że nie zawiera w sobie pirotechniki potrafi okrasić tysiącami kolorów uroczystość ślubną i wiele innych imprez.
pixelpixelpixelpixel