KWIETNIOWA WYPRZEDAŻ! | RABATY DO -70%

2017-10-06

Nowe petardy od Jorge - FP3 z powrotem w sprzedaży

Petarda FP3 z powrotem w sprzedaży!

Kto z fanów pirotechniki nie zna petardy FP3?

To jedna  z najbardziej rozpoznawalnych marek tego segmentu fajerwerków  na rynku, zarówno w Polsce jak i za granicą. Ceniona zarówno przez amatorów dużego huku, jak leśników, sadowników oraz wszystkich, którzy używają jej do odstraszania zwierzyny bądź ptactwa.

Niedawno środowisko miłośników pirotechniki obiegła smutna wiadomość o wycofaniu petardy FP3 z rynku. Miało to miejsce w związku z wprowadzaniem w życie przepisów unijnych dotyczących certyfikacji i norm bezpieczeństwa. Skutkiem tego FP3 zniknęło z rynku.

Na szczęście  nie na długo! Znana i lubiana petarda jest już z powrotem w sprzedaży i posiada oznaczenie CE dopuszczające produkty pirotechniczne na terenie EU.  W związku z koniecznością spełnienia norm bezpieczeństwa wynikających z dyrektywy unijnej nieznacznej zmianie uległa jej kompozycja chemiczna. Producent zmuszony był  nieco zmniejszyć ilość mieszaniny pirotechnicznej.  Petarda FP3 w nowej wersji z CE można kupić  już w naszym sklepie internetowym z fajerwerkami podobnie jak inne artykuły firmy Jorge.

Petardy Jorge

petardy hukowe jorgeW ofercie wśród nowości znalazły się petardy Korsarz K0203. Ta znana i ceniona niegdyś petarda draskowa  pojawiła się teraz  w wersji inicjowanej za pomocą lontu. Dotyczy to wszystkich petard, które wedle aktualnych  przepisów muszą być zapalane lontem.
 
Wracając do naszych nowości. Dużą popularnością cieszę się  petardy z serii Explosive 1 oraz  Explosive 2 produkowane przez Jorge.

Pojawiło się też wiele ciekawostek w klasie CE - F3 jak np. Jaja Dinozaura FP1 czy Triangle Cracker JC09.

Ostatnią z wprowadzonych nowości w sezonie 2017 jest włoska petarda Mefisto Manna, oznaczona symbolem MA2. Petardy te produkowane są przez Pirotecnica Manna. W opakowaniu znajduje się 20 sztuk petard hukowych, posiadają certyfikat CE w klasie F3.

Wszystkie nowości znajdą Państwo na naszym sklepie internetowym www.ArkaFajerwerki.pl

pixelpixelpixelpixel