OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

2017-10-20

Pokazy fajerwerków – Sydney

Pokazy fajerwerków – Sydney

Jak wszyscy dobrze wiemy, Sydney, co roku jako pierwsze miasto na Świecie świętuje rozpoczęcie Nowego Roku.

W Pierwszy dzień Stycznia w największym mieście Australii wystrzelono ponad 7 ton materiału pirotechnicznego. Sztuczne ognie oraz towarzysząca pokazowi muzyka, miała na celu oddać hołd artystom, którzy odeszli w 2016.

Mowa o dwóch wybitnych postaciach: Prince’ie i Dawidzie Bowie’m. Północ w Sydney wybija o godzinie 14:00 czasu polskiego.

Pokaz fajerwerków trwał niespełna 13 minut. Ze względu na podniesiony stopień ryzyka zagrożeniem terrorystycznym, porządku i bezpieczeństwa na ulicach miasta pilnowało ponad 2000 policjantów.

Twórczość Prince’a powiązano z fioletowym kolorem wystrzeliwanych fajerwerków, natomiast sławny przebój „Space Oddity” Bowiego  grał przy sztucznych ogniach układających się w kształt Saturna, gwiazd i księżyca.  

Jeśli potraficie docenić oryginalność pokazu fajerwerków, oraz długie okresy przygotowawcze pod okiem wykwalifikowanych inżynierów pirotechniki, to niewątpliwie spędźcie Sylwestra w Sydney. Przeżyjcie niezapomnianą noc już o godzinie…14:00! ( czasu polskiego).  

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą podręcznych fajerwerków, które możecie dostać w naszym sklepie internetowym!
Ogromny wybór produktów sprawi, że dobierzecie odpowiedni „sprzęt” do własnych potrzeb!

pixelpixelpixelpixel