OSTATNI DZIEŃ WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

2020-01-23

TOP 10 produktów w 2019 roku. Część Pierwsza.

TOP 10 kategorii fajerwerków w 2019 roku. Część Pierwsza.

Sezon fajerwerkowy 2019 za nami. Jesteście ciekawi jakie były najczęściej sprzedające się produkty w minionym sezonie? Poniżej lista top selerów 2019.

1. Zimne ognie

Nie będzie chyba wielkim zaskoczeniem że najczęściej sprzedającym się produktem w sezonie 2019 były zimne ognie. Pierwsze miejsce na liście bestsellerów zajęły zimne ognie 70 cm TXF428 z firmy Triplex. Zimne ognie to najbezpieczniejszy rodzaj fajerwerków.

To produkt uniwersalny, który sprawdza się doskonale jako oprawa wizualna przy rozmaitych okazjach jak urodziny, wesela, imprezy okolicznościowe. Jest też nieodłącznym elementem sylwestrowej zabawy.

Zimne ognie TXF428 swoją ogromną popularność zawdzięczają również bardzo długiemu czasowi palenia bo efekt trwa aż ponad 3 minuty. Między innymi ze względu na tę cechę oraz efekt wizualny są też one świetnym obiektem do fotografii.

Na drugim miejscu w tej kategorii uplasowały się zimne ognie 40 cm TS3 firmy Tropic.

W całorocznej sprzedaży posiadamy zimne ognie o długości: 17cm; 28cm; 40cm; 70cm oraz najdłuższe 90cm.

2.Petardy

To od lat nieodzowny produkt w sylwestrowym koszyku. Także i w minionym roku były to fajerwerki, po które sięgaliśmy najczęściej. Petardy, których podstawowym efektem jest huk mają swoich miłośników we wszystkich grupach wiekowych. Poza hukiem wiele petard posiada efekty dodatkowe jak błysk, płomień, dym czy gwizd.

Najlepiej sprzedającym się produktem z tej kategorii fajerwerków z sezonie 2019 były petardy - emitery dźwięku Exploder 4 o symbolu TP4 z firmy Tropic.

TP4 ze względu na ogromny huk i masę mieszanki wybuchowej (4,5 grama) zakwalifikowane są do kategorii emiterów dźwięku. Jest to petarda (jak wszystkie obecnie) odpalana za pomocą lontu, gdzie huk poprzedzony jest czerwonym błyskiem.

TP4 swoją popularność -poza – wybitną jakością- zawdzięcza atrakcyjnej cenie względem innych podobnych produktów.

Na drugim miejscu w kategorii petard plasują się emitery dźwięku Dumbum P6A11 z firmy Klasek. Seria hukowa Dumbum znana jest na całym świecie. P6A11 to najgłośniejsze z tej grupy produktów. Posiadają aż 5 gramów mieszanki hukowej, zaś sam efekt huku poprzedzony jest przez purpurowy płomień.

Trzecie miejsce w tym rankingu zajmują kultowe petardy FP3. Jest to produkt od lat kojarzony z dużym hukiem i niezmiernie popularny zarówno w kręgach miłośników efektów dźwiękowych jak i wśród rolników oraz kół łowieckich jako element odstraszania zwierzyny w tym, wchodzących w szkodę dzików.

3.Strzelające diabełki

Zwane także pchełkami, cebulkami, duszkami lub snapersami. Cieszą się popularnością zwłaszcza u najmłodszych. Są bardzo bezpieczne gdyż do ich użycia nie potrzeba ognia. Efekt trzasku uzyskuje się rzucając produktem o twardą powierzchnię.

Najlepiej sprzedającym się artykułem w tej kategorii były strzelające diabełki TXP082 z firmy Triplex. Diabełki to popularny i tani produkt na każdą kieszeń, opakowanie 50 szt. to koszt niewiele ponad złotówkę.

4.Flary meczowe

Zalicza się je do pirotechniki stadionowej. Flary meczowe – jak sama nazwa wskazuje – szczególną popularnością cieszą się wśród kibiców.

Stanowią nieodzowną oprawę widowisk stadionowych. Flary meczowe używane są także na pochodach, marszach i wielu imprezach okolicznościowych. Najlepiej sprzedającą się flarą meczową w sezonie 2019 była flara meczowa czerwona TXF313 z firmy Triplex.

Charakteryzuje się ona wysokiej jakości efektem płomienia o czasie palenia ok. 60 sekund. Również w Noc Sylwestrową flary te cieszyły się ogromną popularnością i płonęły we wszystkich miastach Polski.

5.Karabinki

Karabinki to szczególny rodzaj petard połączonych w jeden ciąg, po odpaleniu strzelających seria strzałów – właśnie jak z karabinu maszynowego.

Dzielą się one przede wszystkim ze względu na ilość strzałów. Najpopularniejszymi w tej grupie produktów w sezonie 2019 były karabinki 40 strzałów M40 PXG205 firmy Piromax. Zaraz za nimi, w rankingu popularności znalazły się karabinki 100-strzałowe M100 PXG206 tego samego producenta.

Polecane

Strzelające diabełki TXP082 - 50 sztuk

Strzelające diabełki TXP082 - 50 sztuk

Cena regularna: 1,50 zł brutto0,98 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 0,98 zł
Karabinek Firecrackers M40 PXG205 - 40 strzałów

Karabinek Firecrackers M40 PXG205 - 40 strzałów

1,50 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką0,45 zł brutto
pixelpixelpixelpixel