KWIETNIOWA WYPRZEDAŻ! | RABATY DO -70%

2023-04-14

Nowe duże wyrzutnie z dużym kalibrem od Jorge

O Firmie Jorge

Firmy Jorge nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. 

To jedna z pierwszych firm pirotechnicznych na polskim rynku. 

Powstała w roku 1990 i od tego czasu jest wiodącym importerem fajerwerków w kraju jak również cenioną i znaną marką w wielu krajach europejskich. 

Firma Jorge posiada mocną bazę logistyczną i transportową oraz własny skład celny. Wszystkie oferowane przez nią produkty legitymują się europejskim certyfikatem bezpieczeństwa CE. Firma wdrożyła również System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Jako jedyna w kraju dysponuje własnym laboratorium akredytowanym przez niemiecką jednostkę certyfikacją BAM. 

Co więcej, od 2004 r. Jorge posiada swoje biuro w Chinach w mieście Liuyang, światowej stolicy fajerwerków. Tam też znajduje się należąca do firmy własna fabryka fajerwerków. W 2006 r. firma Jorge powołała do życia swój oddział w Serbii pod marką Meteor. Z kolei w 2016 r. powstała firma Jorge Pirotechnika w Chorwacji. 

Oferta firmy Jorge posiada ogromny asortyment pirotechniki; fajerwerki amatorskie jak wyrzutnie, petardy, rakiety, świece dymne, fontanny itd. pirotechnikę sceniczną oraz pirotechnikę profesjonalną, w tym bomby sferyczne i cylindryczne, profesjonalne baterie, single shoty i wiele innych. Poza importem z Chin.

Jorge ma w swojej ofercie także wysokiej jakości profesjonalne wyroby pirotechniczne z Włoch i Hiszpanii.

Nowe Wyrzutnie z Firmy Jorge 

W naszej ofercie pojawiły się nowe wyrzutnie z potężnym kalibrem od firmy Jorge m.in z serii "Big Size". To pierwsze takie baterie tej marki o tak dużym kalibrze i mieszanym układzie strzelania. Gwarantują piękne efekty z wysokim dolotem i widowiskową geometrią.

Do tej serii należą: 

  • LUCYFER BA39S-253038 - 39 strzałów MIX
  • KING KONG JW822 - 31 strzałów 38mm 1.5"
  • GIGANT JW821 - 31 strzałów 38mm 1.5"

LUCYFER BA39S-253038 - 39 strzałów MIX

Lucyfer - brzmi złowieszczo i szatańsko, ale słowo to oznacza z łaciny "niosący światło" . I rzeczywiście. LUCYFER BA39S-253038 przynosi nam światło i blask na niebie. Co więcej, wymaluje firmament pięknymi kolorowymi efektami. 

BA39S-253038 należy do pierwszych od firmy Jorge wyrzutni o tak potężnym kalibrze.

Wyrzutnia posiada 39 strzałów o kalibrze 1.5" i czas działania ok. 50 sekund.

Produkt posiada certyfikat CE F3.

Wśród efektów na niebie zobaczymy min. takie jak: czerwony ogon przechodzący w złoty brokat, niebieski ogon przechodzący w złoty brokat, czerwony ogon przechodzący w brokatową koronę, zielony ogon przechodzący w migotanie i niebieskie perły, zielony ogon przechodzący w czerwoną, zieloną i złotą chryzantemę, srebrny ogon z białym migotaniem, czerwony ogon z wierzbą. 

KING KONG JW822 - 31 strzałów 38mm 1.5"

Słyszymy imię monstrualnej filmowej małpy i już wiadomo że będzie mocne uderzenie! 

JW822 należy do pierwszych od firmy Jorge wyrzutni o tak potężnym kalibrze i mieszanym - bo prostym i kątowym układzie strzelania. Wyrzutnia King Kong należy do serii "BIG SIZE". JW822 posiada 31 strzałów o kalibrze 1.5" i czas działania ok. 50 sekund. Wyrzutnia należy do serii "BIG SIZE"

Produkt posiada certyfikat CE F3.

Wśród efektów na niebie zobaczymy min. takie jak: czerwony kwiat ze srebrnym ogonem, chryzantema z kraklingiem, wierzba ze srebrnym błyskiem, chryzantema z trzeszczącym ogonem.

GIGANT JW821 - 31 strzałów 38mm 1.5"

Gigant. Wystarczy spojrzeć na podobiznę olbrzyma na okleinie żeby wiedzieć, że możemy spodziewać się mocnego łomotu. JW821 należy do pierwszych od firmy Jorge wyrzutni o tak potężnym kalibrze i mieszanym - bo prostym i kątowym układzie strzelania. Wyrzutnia należy do serii "BIG SIZE"

JW821 posiada 31 strzałów o kalibrze 1.5" i czas działania ok. 50 sekund.

Produkt posiada certyfikat CE F3.

Na niebie ujrzymy takie efekty jak: czerwona, niebieska i zielona fala ze złotym migotaniem, smocze jaja ze srebrnym ogonem, zielona i czerwona korona z kraklingiem, brokatowy ogon ze strzelającą miną.

pixelpixelpixelpixel