OSTATNI DZIEŃ WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Granaty hukowe - treningowe

( ilość produktów: 1 )

Fajerwerki służące m.in do pozoracji pola walki, przeznaczone dla miłośników gier paramilitarnych ASG/Paintball oraz szkoleń militarnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór pirotechniki dymotwórczej: granaty dymne na zawleczkę, granaty z farbą i grochem oraz granaty hukowe. Wszystkie produkty pochodzą od największych europejskich producentów gwarantując niezawodność oraz bezpieczeństwo.

ASG i Paintball: Dynamiczne Gry Taktyczne Pełne Akcji

W dzisiejszym świecie gier zespołowych, ASG (Airsoft Gun) i paintball wyłaniają się jako dwie z najbardziej dynamicznych i angażujących form rozrywki. Obie gry czerpią inspirację z taktycznych działań wojskowych i policyjnych, oferując uczestnikom nie tylko dużą dawkę adrenaliny, ale również możliwość rozwoju umiejętności strategicznych, pracy zespołowej oraz szybkiego podejmowania decyzji. Co więcej, aby zapewnić jak najbardziej realistyczną atmosferę przypominającą strefę walki, gracze często sięgają po świecę dymne oraz granaty treningowe.

Czym jest ASG?

ASG, czyli Airsoft Gun, to gra polegająca na symulacji działań militarnych, w której uczestnicy używają replik broni. To co wyróżnia ASG, to niezwykle realistyczny wygląd używanej broni, który doskonale imituje prawdziwe modele. Gra ta kładzie duży nacisk na realizm i strategię, wymagając od graczy nie tylko umiejętności strzeleckich, ale również taktycznego planowania i pracy zespołowej.

Czym jest Paintball?

Paintball, z drugiej strony, jest sportem, w którym uczestnicy eliminują przeciwników, strzelając do nich kapsułami z farbą za pomocą specjalnych markerów (broni do paintballa). Paintball może być praktykowany zarówno na otwartym terenie, jak i w specjalnie przygotowanych halach. Jest to gra pełna akcji, która, podobnie jak ASG, promuje pracę zespołową i strategiczne myślenie, jednak w bardziej kolorowej i mniej realistycznej formie.

Świece dymne i granaty treningowe – dreszczyk emocji

Zarówno w ASG, jak i paintballu, uczestnicy często używają świec dymnych i granatów treningowych, aby dodać rozgrywce więcej realizmu i emocji. Świece dymne są stosowane do tworzenia zasłony dymnej, która może służyć jako element taktyczny umożliwiający niespodziewany atak lub szybką ewakuację. Z kolei granaty treningowe, emitujące głośny huk i niekiedy niewielką ilość dymu, świetnie imitują warunki bojowe, zwiększając adrenaliny i podnosząc poziom realizmu podczas gry.

Oba te akcesoria dodają grze dodatkowy wymiar, umożliwiając graczom głębsze zanurzenie się w świecie taktycznych operacji i walki. Wykorzystanie takich środków sprawia, że uczestnicy mogą poczuć się jak w prawdziwej strefie konfliktu, co jest jednym z głównych atutów tych form rozrywki

Granaty treningowe-hukowe PYROSOFT

Do oferty wprowadziliśmy granaty treningowe wyprodukowane na Ukrainie przez firmę Pyrosoft. Spora zawartość mieszanki pirotechnicznej gwarantuje głośny huk. Każdy granat pakowany jest w dedykowany kartonik wraz z instrukcją użytkowania. Tego rodzaju granaty są obecnie wykorzystywane m.in przez ukraińska Obronę Terytorialną do szkoleń bojowych. Posiadają europejski certyfikat CE - P1 (na zakup nie jest wymagana koncesja / pozwolenie). Przeznaczone są przede wszystkim do gier zespołowych typu ASG / Paintball oraz szkoleń militarnych (wojsko, oddziały specjalne i antyterrorystyczne)

Granaty treningowe - symulują prawdziwe granaty pod względem kształtu i wagi, pozwalając uczestnikom szkolenia na zdobycie realistycznego doświadczenia. Umożliwiają one żołnierzom i funkcjonariuszom służb porządkowych doskonalenie umiejętności i rozwijanie precyzji w rzucaniu granatami. Jest to szczególnie ważne w sytuacjach bojowych, gdzie precyzja i skuteczność są kluczowymi czynnikami.

pixelpixelpixelpixel