WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2017-10-02

1000 wyrzutni rakiet na…

1000 wyrzutni rakiet na…Rowerze!

Wyobraźnia ludzka nie zna granic, o czym świadczy bardzo oryginalny pomysł pasjonata fajerwerków z Wielkiej Brytanii – Colina Furze’a. Z okazji 5 milionów subskrybentów jego kanału na YouTube, udostępnił film na którym widać jak…a zresztą zobaczcie sami!  


Eksplozja pomysłów Collin Furze to „zapalony” miłośnik twórczości niekonwencjonalnej. W jego portfolio znajdziemy m.in. rękawice bohatera z Assassin’sCreed, wyposażone w chowane noże czy wyrzutnie liny oraz turbodoładowaną rikszę uzbrojoną w AK-47!  


Mimo wszystko…bezpieczeństwo! Wracając do „1000 RocketLauncherBike’a” – można wywnioskować, że Collin nie poprzestanie na już tak bardzo zwariowanym pomyśle. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać kolejnych odsłon mobilnych pokazów pirotechnicznych w jego wykonaniu. Miejmy tylko nadzieję, że zachowa jednak odrobinę dobrego rozsądku i zapewni sobie więcej bezpieczeństwa przy tego typu zabawach. Jego „pancerz” chyba nie do końca zapewniał pełną ochronę jego zdrowia czy nawet życia.  

Pamiętajcie! Zachowujmy bezpieczeństwo przy odpalaniu rakiet, petard i innych wyrobów pirotechnicznych. Więcej informacji jak poprawnie korzystać z dostępnych na rynku produktów, znajdziecie w innych artykułach na stronie naszego sklepu z fajerwerkami.
pixelpixelpixelpixel