KWIETNIOWA WYPRZEDAŻ! | RABATY DO -70%

2018-01-12

ARKA Fajerwerki - Sklep stacjonarny w Poznaniu

Sklep Stacjonarny z Fajerwerkami w Nowej Odsłonie !!!

Drodzy fani pirotechniki!   Jak już wielu z was pewnie wiadomo w grudniu zeszłego roku, tuż przed rozpoczęciem sezonu zakończyliśmy remont naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Jackowskiego 21 w Poznaniu. Zmianie uległa cała przestrzeń lokalowa, która dzięki wyburzeniu trzech ścian działowych została znacząco powiększona. Wnętrze stało się zdecydowanie bardziej przestrzenne i transparentne.

Wymogi związane z ogromnym rozszerzeniem asortymentu i idącą za tym potrzebą reorganizacji powierzchni handlowej były właśnie jednym z głównych powodów zmian. Rosnące potrzeby przestrzenne i logistyczne , sprawiły że sklep w dawnym kształcie przestał wystarczać. W tej chwili, dzięki optymalizacji przestrzeni udało nam się wygospodarowywać ogromną ilość dodatkowego miejsca.

Zastosowaliśmy funkcjonalne rozwiązania jak nowe regały, pozwalające pomieścić i wyeksponować wszystkie produkty, od zimnych ogni , petard, przez wyrzutniepo rzymskie ognie i rakiety. Dzięki temu, każdy produkt ma teraz swoje miejsce i jest w pełni widoczny. Poza optymalizacją przestrzenną i powiększeniem powierzchni handlowej ważnym elementem remontu było stworzenie nowej , atrakcyjnej formy wnętrza.


Zgodnie z zamysłem całość utrzymana jest w estetyce industrialnej, chłodnej, a zarazem przejrzystej, pasującej do asortymentu jakim są fajerwerki. Minimalizm formy zapewnia także dużą przestronność i przestrzenność sklepu.

Najlepiej przekonać się na własne oczy:) Dlatego serdecznie zapraszamy tych, którzy nie wiedzieli jeszcze punktu w nowej odsłonie do odwiedzania nas przy ulicy Jackowskiego 21 . I oczywiście wszystkich, tych którzy chcą zaopatrzyć się w nasze fajerwerki :)
pixelpixelpixelpixel