OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

2023-01-17

Bieg Fajerwerkowy. Jedyna taka impreza w Polsce!

Bieg Fajerwerkowy

Jedyna taka impreza w Polsce!

W historii naszej firmy pirotechnika wielokrotnie  współtworzyła wiele imprez i form ekspresji artystycznej. Wykonywaliśmy pokaz fajerwerków - Sylwester Miejski w Poznaniu 2019/2020. Strzelaliśmy kilkakrotnie przy akompaniamencie koncertu Filharmonii Poznańskiej.

Co roku, nasze inscenizacje pirotechniczne towarzyszą  Antidotum Leszno AirShow gdzie fajerwerki połączone z pokazem akrobacji lotniczych tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową. 

Tym razem ruszamy z pierwszą i jedyną taką inicjatywą w Polsce  - charytatywnym Biegiem Fajerwerkowym.

Co to jest Bieg Fajerwerkowy?

To absolutnie unikatowa inicjatywa sportowa połączona z fajerwerkami. Uczestnicy konkursu pobiegną wśród efektów specjalnych na które będą składały się fontanny, komety, konfetti i miny pirotechniczne.

Fajerwerki będą towarzyszyć biegaczom zarówno w trakcie pokonywania trasy, jak również na jej mecie, gdzie zwycięzców powitają piękne salwy honorowe.  

Poczuj się jak Bruce Willis w Szklanej Pułapce!

To co czyni Bieg Fajerwerkowy tak wyjątkowym to właśnie pionierskie  zastosowanie efektów pirotechnicznych podczas jego trwania i w czasie finału.

Biegnąc wśród wybuchów fajerwerków każdy będzie mógł się poczuć jak bohater filmu akcji.

Po prostu adrenalina, endorfiny i  szalone emocje!

Ciche Fajerwerki 

Jeśli ktoś obawia się, że imprezie będzie towarzyszył  wielki hałas, że huk przestraszy  zwierzęta i zakłóci spokój okolicznych mieszkańców to od razu uspokajamy- podczas Biegu Fajerwerkowego użyjemy tzw. fajerwerków cichych, określanych także jako “przyjazne zwierzętom”, o zminimalizowanej emisji dźwięku. De facto będzie to pirotechnika sceniczna, fontanny,  miny, wodospady, a więc efekty jakie można zobaczyć np. na scenie podczas koncertów.

Kto i na jakim dystansie pobiegnie?

Przewidziany dystans Biegu Fajerwerkowego to 5 km. Zawody będą podzielone na cztery kategorie: Mężczyźni Open; Kobiety Open; Mężczyźni 40+ oraz Kobiety 40+. 

Jaki jest cel Biegu Fajerwerkowego?

Bieg Fajerwerkowy to impreza charytatywna przy współpracy z WOŚP, Sztab Ławica. 100% zysku zostanie przeznaczone na leczenie sepsy. Łączymy więc rozrywkę i  sport z pomocą potrzebującym. Partnerem organizacyjnym jest WIESTIN - Wiejskie Stowarzyszenie Integracyjne we Wiórku. Imprezę wspiera Sołectwo Czapury oraz Sołectwo Wiórek.

Kiedy i gdzie pobiegniemy? 

Bieg Fajerwerkowy odbędzie się 28-go stycznia 2023. Start: Wiórek - okolice ul. Podleśnej; meta: Czapury, ul. Spokojna. 

Uwiecznić  efekty i emocje! 

Niesamowite efekty specjalne i ogromne emocje towarzyszące imprezie wymagają uwiecznienia. Zagwarantuje to 5 profesjonalnych fotografów. Dodatkowo widowisko będzie filmowane z dwóch profesjonalnych dronów.

Dla zwycięzców i wszystkich uczestników!

Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody. Dla zdobywców podium Voucher na dowolne produkty z ArkaFajerwerki.pl wysokości 100 zł,  autorski dedykowany imprezie puchar oraz fajerwerkowe owacje w postaci sekwencji efektów specjalnych, w momencie przekroczenia mety.

Ponadto każdy uczestnik, który ukończy bieg w przewidzianym limicie czasowym (2h)  otrzyma oryginalny medal pamiątkowy specjalnie zaprojektowany na tę okazję przez naszą utalentowaną graficzkę Darię Fajerwerkiewicz.

Więcej informacji o Biegu Fajerwerkowym na stronie internetowej https://www.biegfajerwerkowy.pl

Zapraszamy także na poświęcony temu wydarzeniu fanpage BiegFajerwerkowy.pl

pixelpixelpixelpixel