OSTATNI DZIEŃ WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Antidotum Leszno AirShow 2022

2022-06-10
Antidotum Leszno AirShow 2022

Akrobacje lotnicze i fajerwerki czyli prawdziwa mieszanka wybuchowa! 

Co? Antidotum Leszno AirShow 2022

Kiedy? 17 - 18 czerwca 2022

Gdzie? Lotnisko Leszno 

W tym roku rusza trzecia już edycja tej wyjątkowej i jednej z najciekawszych imprez lotniczych w Polsce i w Europie. Antidotum Leszno AirShow będziemy mogli podziwiać 17 - 18 czerwca na Lotnisku Leszno. 

Podniebny spektakl obejmie akrobacje samolotowe solistów oraz pokazy grupowe. Na niebie pojawią się odrzutowce i śmigłowce polskich oraz zagranicznych sił powietrznych, pokazy szybowcowe, paralotnie, motoparalotnie.

Nie zabraknie także innych atrakcji. Noc uatrakcyjnią koncerty z muzyką na żywo. No i oczywiście nie nie zabraknie - jak zawsze - fajerwerków


Pirotechnika to element, który od początku towarzyszy pokazom szybowcowym w Lesznie.

Połączenie akrobacji lotniczych i fajerwerków to prawdziwa mieszanka wybuchowa! 

Wyrzutnie, miny, komety, fontanny czy wreszcie profesjonalne bomby - wszystko to będziemy można podziwiać podczas festiwalu. 

Jak wiadomo - akrobacje lotnicze są jeszcze bardziej ekscytujące kiedy wzbogacają je efekty pirotechniczne. A fajerwerki pojawią się zarówno na ziemi jak i w powietrzu - tuż obok a nawet na samolotach - w niezwykłej, zapierającej dech w piersiach choreografii!

Pokazy szybowcowe dzielą się na dzienne i nocne. W ciągu dnia będą też miały miejsce wystawy sprzętu wojskowego oraz atrakcje dla najmłodszych. 

Koniec festiwalu zwieńczy tradycyjnie profesjonalny pokaz sztucznych ogni, stanowiący swoiste apogeum przepięknego połączenia fajerwerków i akrobacji lotniczych. 

Całość aranżacji pirotechnicznych wykona - tak jak w poprzednich latach - nasza firma - ARKA PYROSHOW

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2022
pixelpixelpixelpixel