MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

2018-07-22

Colin Furze - 700 rakiet pirotechnicznych

700 rakiet w górę - czyli jak znany angielski Youtuber świętował swój sukces.

Colin Furze to człowiek z pasją,  kreatywny i pozytywnie zakręcony. Jego kanał na Youtubie aż kipi od zwariowanych, nowatorskich  pomysłów. Colin, który  przyciąga swoimi vlogami  ogromne rzesze  widzów świętował przed paroma dniami swój ogromny sukces – jego kanał zgromadził 6 milionów subskrybentów.

Słynący z ekstrawaganckich pomysłów video-vloger nie omieszkał tego uczcić we właściwy dla siebie sposób. Zgadnijcie jak? Oczywiście za pomocą fajerwerków!

W tym celu zamówił 700 sztuk rakiet z firmy Epic Fireworks. Gdy tylko zamówienie zostało zrealizowane rozpoczęły się przygotowania do wybuchowej celebracji. Do tego celu Colin zaprojektował  instalację  stanowiącą potężny pierścień sit, w które wetknął rakiety. Gdy wszystko było gotowe pozostało tylko odpalić ładunki.

No właśnie, ale jak? Na taki pomysł wpaść mógł tylko Colin Furze.

Na początek instalacja została zamontowana na podnośniku traktora aby odpalenie nastąpiło z maksymalnie wysokiej pozycji. W celu zbiorowej inicjacji fajerwerków wystrzelona została specjalna  pojedyncza rakieta odpalająca materiał zapalczy pod koszem najeżonym ładunkami. W tym momencie 700 rakiet wystrzeliło w powietrze! Niebo ogarnął szalony chaos.

Część rakiet wystrzeliwała pionowo w górę, inne pod skosem jeszcze inne na boki. Dzika orgia pirotechniczna kolorów i kształtów; serpentyny, brokaty, wierzby, wszystkie możliwe efekty, widok jak z gwiezdnych wojen. A obok - twórca całego zamieszania! Colin Furze potrafi świętować!

Swoim show z udziałem fajerwerków pokazał co znaczy prawdziwa eksplozja radości. Dosłownie! Cóż, życzymy wybuchowemu vlogerowi kolejnych 6 milionów subskrybentów.

Ciekawe jakie pirotechniczne atrakcje znów przygotuje i czym nas zaskoczy?

pixelpixelpixelpixel