MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

2018-08-17

Czarne świece dymne - czarny dym

W naszej ofercie poza kolorowymi dymami służącymi głównie do sesji zdjęciowych, posiadamy również świece dymne generujące gęsty, czarny dym.

Prezentowane świece dymne pochodzą z oferty dwóch popularnych importerów i producentów fajerwerków, dzięki czemu mamy gwarancje wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Tego rodzaju fajerwerki znajdują swe zastosowanie głównie przy:
  • szkolenia przeciwpożarowe straży pożarnej,
  • szkolenia z zakresu bezpieczeństwa,
  • tworzenie scenografii przy rekonstrukcjach historycznych,
  • przy szkoleniach militarnych,
  • tworzenie scenografii na potrzeby filmów.
  • używane podczas pozoracji pola walki przy grach typu Paintball/ASG
Na te chwilę w sprzedaży posiadamy 3 modele świec dymnych z czarnym dymem:
  • PXM30 BLACK - najtańsza świece dymna generująca czarny dym. Charakteryzuje się dużą gęstością oraz długim, bo aż 90 sekundowym czasem działania. Produkt pochodzi z najnowszej oferty firmy Piromax - importera fajerwerków, który w 2018 roku wprowadził na rynek sporą ilość nowych modeli "dymów".
  • PXM60 BLACK - drugi produkt z oferty Piromaxa. Świeca dymna charakteryzująca się dużą średnicą produktu, dzięki czemu w czasie 60 sekund uwalniana jest bardzo duża ilość wysokiej jakości czarnego dymu. Produkt świetnie sprawdza się przy szkoleniach militarnych, szkoleniach straży pożarnej oraz przy rekonstrukcjach historycznych.
  • JFS-2 BLACK - ostatnia z dostępnych świec z efektem czarnego dymu. Producentem świecy dymnej JFS-2 jest Dextrin. Wysoka jakość, intensywny czarny kolor oraz długi czas spalania, sprawiają że jest to jeden z najchętniej kupowanych produktów dymnych w naszym sklepie z fajerwerkami.
Powyższe produkty inicjowane są przez zapalenie końcówki zielonego lontu.

Dymy pirotechniczne różnią się między sobą zawartością mieszanki dymotwórczej oraz intensywnością spalania mieszanki. Jeżeli zależy nam na stworzeniu zasłony dymnej najkorzystniej będzie skorzystać z produktu PXM60 w wersji black(czarny) lub white(biały).

Dzięki dużej średnicy, świeca dymna PXM60 wydziela gęsty czarny dym, nieprzerwanie przez 60 sekund.

Pozostałe wyroby pirotechniczne - JFS-2 oraz PXM30  świetnie sprawdzą się przy grach zespołowych typu ASG/Paintball oraz przy pozostałych zastosowaniach, które wymieniliśmy na początku artykułu.

  PXM30 BLACK PXM60 BLACK JFS-2 BLACK
NEC (zawartość mieszanki dymnej): 45g 100g  75g
WYMIARY: Φ35 x 200 Φ60 x 87  Φ40 x 12
CZAS EFEKTU: 90 sekund 90 sekund 60 sekund
pixelpixelpixelpixel