WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2022-07-28

Dymy od Jorge. Nowe piękne kolory

Czerwone, niebieskie, zielone, żółte, pomarańczowe, białe a nawet czarne - te kolory świec dymnych już dobrze znamy. Od lat cieszą się ogromną popularnością. Używane są na imprezach plenerowych, do pozoracji pola walki, ale przede wszystkim na sesjach zdjęciowych. 

Nadszedł w końcu czas na powiew świeżości i rewolucję w kolorach.

Głównie z myślą o Paniach, które pokochały zdjęcia z kolorowym świecami dymnymi powstały nowe barwy. Po tym jak niedawno pojawił się dym jasnoróżowy TXF658 z firmy Triplex, o którym pisaliśmy tutaj i od razu podbił serca klientów, a zawłaszcza klientek - oto na rynek wkraczają kolejne nowości! 

Tiffany Blue - kojarzy się Wam z biżuterią znanej marki Tiffany? I suszenie bo właśnie świece Jorge JFS-1 o tej nazwie są w pięknym seledynowym kolorze charakterystycznym dla tej firmy jubilerskiej. Elegancki, wysublimowany, wytworny - to naprawdę kolor z klasą !  

Red Rose czyli ukochany przez płeć piękną kolor różowy. JFS1 Red Rose to odpowiedź na potrzebę podkreślenia przez klientki swej kobiecości. Wyraża subtelne piękno- jak bukiet świeżych ciętych róż. 

Violet. Kolor fioletowy symbolizował magię, tajemnicę i władzę królewską. JFS1 Violet roztoczy wokół aurę prestiżu i elegancji. Otworzy też bramy magii i tajemnicy.  

Black. Czy czerń może być jeszcze czarniejsza? JFS1 Black otworzy nowy wymiar ciemności. Pragniesz mrocznej sesji zdjęciowej? Lubisz klimaty horroru? Jeśli tak to ten produkt jest dla Ciebie. 

Polecane

pixelpixelpixelpixel