WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2023-04-03

Fajerwerki na wesele - wyrzutnie oraz zimne ognie

Fajerwerki na weselach to jeden z najbardziej spektakularnych sposobów na uczczenie szczególnych chwil. W ciągu ostatnich kilku lat popularność fajerwerków na weselach znacznie wzrosła, a wybór fajerwerków, które można zastosować na takiej uroczystości, jest dzisiaj bardzo szeroki.

Jednym z najpopularniejszych typów fajerwerków, które wykorzystuje się na weselach, są zimne ognie.

Zimne ognie to jedna z najbezpieczniejszych form fajerwerków. Nie emitują dymu ani ciepła oraz mogą być używane wewnątrz budynków i na zewnątrz, co czyni je idealnym wyborem dla par, które chcą wzbogacić swoje wesele o dodatkowe atrakcje.

Zimne ognie mogą być stosowane na wiele sposobów podczas wesela. Jednym z popularnych zastosowań jest wejście nowożeńców na salę weselną, gdzie są przywitani przez gości w otoczeniu szpaleru złoto-srebrnych iskierek.

Firma Surex była pierwszą firmą, która wykorzystała ogromną popularność tego rodzaju fajerwerków na weselach i stworzyła zimne ognie w weselnej okleinie. Biało-złota okleina opakowania idealnie pasuje do klimatu tych wyjątkowych chwil.

W ich ślady kolejno poszli pozostali importerzy: Triplex, Piromax, oraz np. czeski importer Klásek.

Wyrzutnie fajerwerków na wesela

W 2023 roku importer Surex poszedł o krok dalej i stworzył linie wyrzutni fajerwerków zaprojektowane specjalnie na weselne uroczystości.

Obydwie wyrzutnie posiadają białą weselną szatę graficzną i wyróżniają się zróżnicowanym kalibrem ładunków oraz bogatą paletą kolorowych efektów.

Wedding special edition CS7347B-W

Wyrzutnia oznaczona symbolem CS7378B-W to najnowsza propozycja z weselnej serii od polskiego importera fajerwerków - firmy Surex.

Ze względu na swój kształt potocznie nazywana "schodkami".

Pokaz rozpoczyna się trzeszczącymi ogonami, następnie wyrzutnia przechodzi do wystrzelenia efektów o większym kalibrze: 20mm, 30mm oraz finał oparty o potężny kaliber wynoszący aż 45mm.

Bogata paleta efektów oraz zróżnicowany kaliber gwarantują piękne podniebne show oraz niezapomniane emocje. Atutem tego rodzaju fajerwerków jest prostota w obsłudze: wystarczy ustawić produkt na stabilnym podłożu i odpalić zielony lont, który znajduje się pod pomarańczową osłoną.

Czas efektu: ok. 50 sekund.

Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE F3

  • Ilość strzałów - 50
  • Kaliber - 0.8" / 1.2" / 1.8"
  • Czas działania - ok. 50 sekund
  • Certyfikat CE - F3

Efekty wyrzutni fajerwerków na wesela - CS7347B-W:

A: crackling comet tail ,silver comet tail ,glory comet tail; B: gold tail to time rain green star ,gold tail to white glittering red star; C: gold tail to green coconut crackling ,gold to yellow coconut purple star; D: gold tail to red coconut white glittering ,gold tail to blue coconut white glittering; E: brocade coconut  red blue star ,then 4s brocade coconut to silver chrys. together

Wedding special edition CS7378B-W

Wyrzutnia oznaczona symbolem CS7378B-W czyli kolejna nowość z weselnej serii fajerwerków.

Druga wyrzutnia z nowej serii "WEDDING SPECIAL EDITION".

Pokaz fajerwerków rozpoczyna się kolorowymi efektami o średnicy 1.2", następnie zwieńczając wszystko ładunkami o potężnym kalibrze wynoszącym 1.8".

Bogata paleta efektów oraz zróżnicowany kaliber gwarantują piękne podniebne show oraz niezapomniane emocje. Wyrzutnia idealna na weselną uroczystość. Gwarantujemy że uświetni i doda magi w tym ważnym dniu.

Czas efektu: ok. 50 sekund.

Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE F3.

  • Ilość strzałów - 50
  • Kaliber - 1.2" / 1.8"
  • Czas działania - ok. 50 sekund
  • Certyfikat CE - F3

Czym różnią się wyrzutnie?

Przede wszystkim wyrzutnia zwane również bateriami czy ew. kostkami, różnią się między sobą liczbą strzałów, ilością prochu (NEC), zróżnicowanymi efektami, kątem wystrzeliwanych ładunków oraz kalibrem.

Większy kaliber skutkuje większymi efektami, które rozprzestrzeniają się na niebie. Warto również pamiętać, że większy kaliber (z większą zawartością materiałów pirotechnicznych) zazwyczaj przekłada się na wyższą cenę baterii. Baterie są również podzielone ze względu na tempo ich działania. Oferujemy wyrzutnie o szybkim i dynamicznym działaniu, jak i te, które wystrzeliwują ładunki wolniej, dzięki czemu czas strzelania jest znacznie dłuższy.

Baterie to również grupa fajerwerków, w której znajdziemy największy wybór efektów. Wśród efektów wizualnych znajdują się wierzby, palmy, smocze ogony oraz popularne chryzantemy.

Często użytkownicy baterii niepotrzebnie usuwają górną warstwę kostki. Jest to jednak zbędne i wręcz niewskazane. Siła wyrzutu łatwo rozerwie górną folię ochronną kostki, dlatego wystarczy po prostu umieścić wyrzutnie na płaskiej powierzchni, a po sprawdzeniu, czy nie ma żadnych przeszkód, odpalić końcówkę lontu, a następnie natychmiast oddalić się na bezpieczną odległość.

Wszystkie wyrzutnie oferowane w naszym sklepie posiadają nagranie na którym możemy obejrzeć efekty i kolory danej wyrzutni. Dodatkowo musimy zastanowić się czy zależy nam na wielkości efektów (duży kaliber) czy wolimy skupić się na większej ilości strzałów oraz mniejszym kalibrze.

Bezpieczne odpalanie fajerwerków na weselu

1.Wybierz odpowiednie miejsce:
Odpalaj fajerwerki na otwartej przestrzeni, z dala od budynków, ludzi, zwierząt, samochodów i wszelkich łatwopalnych materiałów. Unikaj odpalania w pobliżu drzew, linii energetycznych. Upewnij się, że obszar jest płaski i stabilny, aby uniknąć przewrócenia się fajerwerków.

2.Przestrzegaj instrukcji producenta:
Przed odpaleniem fajerwerków, dokładnie przeczytaj i zrozum instrukcję zamieszczoną na opakowaniu. Stosuj się do zaleceń dotyczących wieku użytkownika oraz odległości, z jakiej należy je odpalać. Pamiętaj, że nieprawidłowe użycie może prowadzić do poważnych obrażeń.

3.Nigdy nie odpalaj fajerwerków po wypiciu alkoholu:
Alkohol i fajerwerki to bardzo niebezpieczne połączenie, ponieważ alkohol osłabia zdolność do podejmowania racjonalnych decyzji oraz wpływa na koordynację ruchową. W rezultacie, osoba będąca pod wpływem alkoholu może nieumyślnie narazić siebie i innych na poważne obrażenia. Dlatego zawsze upewnij się, że osoba odpalająca fajerwerki jest trzeźwa i świadoma swoich działań.

Surex Fajerwerki - kim jest producent i importer fajerwerków na wesela?

Surex to rodzinne przedsiębiorstwo z długą historią w sektorze pirotechnicznym, mające swoje korzenie w Bielsku-Białej.

Rozpoczęło swoją działalność jako importer fajerwerków na początku lat 90., obejmując również pirotechnikę profesjonalną. Od 1995 roku firma rozszerzyła swoją ofertę o organizację pokazów pirotechnicznych.

W dziedzinie pokazów fajerwerków Surex jest obecnie niekwestionowanym liderem w Polsce. Profesjonalizm i mistrzostwo zespołu pirotechników potwierdza udział w najważniejszych festiwalach pirotechnicznych na świecie, takich jak Montreal, Berlin, Hanower, Cannes, Monte Carlo, Blanes, Szanghaj, Changsha, Makau i Chiny, gdzie wielokrotnie zdobywali najwyższe nagrody.

Surex jest również współorganizatorem jednego z najważniejszych wydarzeń pirotechnicznych - festiwalu Pyromagic, który od 2008 roku

Firma nie zwalnia tempa i już w czerwcu wystąpią na prestiżowym festiwalu fajerwerków w Wietnamie - DaNang International Fireworks Festival 2023.

pixelpixelpixelpixel