WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2020-11-29

Fajerwerki z firmy Klasek. Serie Produktów

Klasek to firma doskonale znana każdemu kto interesuje się pirotechniką.
Powstała w 1990 r. i od tamtego czasu wiedzie prym, jeśli chodzi importerów fajerwerków w Europie.
W Polsce przedstawicielem marki Klasek jest firma Grupa Etna. Poza tym, firma ma swoje przedstawicielstwa na Litwie i Estonii ( Mega Fireworks), w Niemczech ( Pyro Artists) oraz w Wielkiej Brytanii  (The Powder Keg Ltd)
 
Asortyment firmy Klasek obejmuje setki produktów z różnych kategorii jak wyrzutnie, petardy, zimne ognie, rakiety, rzymskie ognie, wulkany, świeczki tortowe, świece dymne oraz wiele artykułów z grupy pirotechniki drobnej.
 
Klasek posiada swoje charakterystyczne serie produktów, do których należą: DumBum, Signature Limited Edition, King of Fireworks, Scream, No Sound Fireworks, New Identity Series, Fireworks Show, Profi Show, Red Signaturte Range, Best Price i  Pyro Technology 2020.
 
Dumbum. Nie tylko petrady!
DumBum to świetnie znana, kultowa seria pirotechniki hukowej. W jej skład wchodzą petardy, wyrzutnie, rakiety, single shoty, rzymskie ognie. Podstawowym wyróżnikiem tej serii jest nacisk na efekt akustyczny. Oprócz ogromnej liczby petard znajdują się tu też wyrzutnie, gdzie efekt hukowy jest dominującym, typowo hukowe rakiety, rzymskie ognie i single shoty. O popularności tej serii świadczy szeroka gama gadżetów jak kubki, koszulki zapalniczki, parasole itp. sygnowane tym logo.

Signature Range Limited Edition. Super Jakość!
To flagowe produkty tej marki, skupiające najwyższą możliwą jakość produkcyjną. Wyróżnia je między innymi to, że posiadają więcej mieszanki błyskowej ( flash powder) niż pozostałe wyroby. Produkty tej serii wytwarzane są w specjalnej fabryce pod szczególnym nadzorem. Ilość mieszanki wybuchowej w porównaniu do klasycznych wyrobów:

  • Kaliber 20mm zawiera 12g nec podczas gdy standardowo 9g nec.
  • Kaliber 25mm zawiera 18g nec podczas gdy standardowo 12g nec.
  • Kaliber 30mm zawiera 28g nec podczas gdy standardowo 18g nec.

Red Signature Range. Finał z hukiem!
Jest to podseria serii Signature Range, którą wyróżniają wyjątkowe efekty finałowe. Każdy produkt w tej serii, zawiera efekt tytanowego huku ( titanium salute), który wystrzeliwuje na samym końcu. Salwa z efektem titanium salute jest bardzo głośna i cieszy się dużą popularnością.

Best Price. Super ceny!
Produkty z tej serii, są średnio o 15% tańsze od innych artykułów z tej samej kategorii, przy zachowaniu tej samej wysokiej jakości. Tak dobra cena jest możliwa ponieważ produkty z tej serii są corocznie produkowane na wielką, masową skalę, w tysiącach kartonów. W 2020 roku seria ta rozszerzyła się o podserię Wildfire i występuję teraz obok wersji Red i Frozen.
 
King Fireworks. Królowie Fajerwerków!
Nowa seria powstała w 2020 roku. Obejmuje przekrój baterii na czele z największymi wyrzutniami typu compound na rynku. Fajerwerki z tej serii obejmują klasę CE F2, F3 oraz F4.

Scream. Upiorny gwizd z hukiem!
Seria Scream to nowa kolekcja z 2020 roku, której cechą wspólną jest efekt głośnego gwizdu. Wiele produktów z tej linii łączy efekt gwizdu z finałowym hukiem titanium salute. Efekt stał się bardzo popularny, a w połączeniu z charakterystycznym desigem produkty spod tego logo osiągają bardzo wysoką sprzedaż. W ramach tej serii znajdują się rakiety, rzymskie ognie, single shoty, wyrzutnie, katiusze i motyle.

No Sound Fireworks. Fajerwerki Przyjazne zwierzętom.
Produkty z tej serii stały się bardzo popularne ze względu na stosunkowo niewielki poziom emitowanego hałasu przy zachowaniu  charakterystycznej dla fajerwerków widowiskowości. Szeroka gama produktów z tej serii pozwala celebrować Nowy Rok w widowiskowy sposób, będąc zarazem przyjazna zwierzętom. Wśród fajerwerków z tej serii znajdziemy wyrzutnie, rakiety, wulkany i single shoty.

New Identity Series. Nowe Logo.
W 2019 r. po wielu dyskusjach firma Klasek postanowiła zmienić logo. Aby upamiętnić tę zmianę powstała seria  New Identity Series. Kolekcja ta zawiera bardzo wiele wyrzutni o doskonałych efektach oraz wątkowej grafice, co wyróżnia ją od pozostałego asortymentu.  

Fireworks Show. Rozświetlą każdą imprezę!
To najbardziej znana i popularna seria fajerwerków z firmy Klasek. Obejmuje duże wyrzutnie typu compound, stanowiące pokazy fajerwerków do samodzielnego odpalania.  Produkty z tej serii nadają się doskonale na rozświetlenie dużych imprez, ślubów, urodzin, sylwestra.

Profi Show. Jeszcze wyżej!
To kolejna widowiskowa seria fajerwerków typu compound. Wyrzutnie z tej serii odznaczają się bardzo wysoką jakością produkcyjną. Jednak, tym co szczególnie wyróżnia tę linie jest dolot wystrzałów. Baterie z serii Profi Show charakteryzuje jeszcze wyższy poziom wzbijania się ładunków w porównaniu do innych produktów z tej kategorii.

Pyro Technlogy 2020. Fajerwerki Premium!

  • Kaliber 20mm zawiera 12g nec podczas gdy standardowo 9g nec.
  • Kaliber 25mm zawiera 18g nec podczas gdy standardowo 12g nec.
  • Kaliber 30mm zawiera 28g nec podczas gdy standardowo 18g nec.

Celem tej serii było stworzenie wyrzutni najlepszych na rynku, zgodnie z najnowszymi trendami produkcyjnymi. Stało się to możliwe dzięki częstym wizytom i kontroli jakości produkcji w chińskich fabrykach. Podczas testów podjęto decyzję o odwróceniu logiki produkcji, tak by nadać wyrzutni maksymalnej dynamiki. Seria stawia zatem na intensywność efektów zamiast długości, tak aby baterie były zjawiskowo interesujące, nie zaś nudne.

Istotnym elementem i wyróżnikiem serii jest salwa finałowa, która zawiera więcej mieszanki wybuchowej niż zwykle, podobnie jak ma to miejsce w serii Signature. Ilość mieszanki wybuchowej w porównaniu do klasycznych wyrobów kształtuje się następująco.

pixelpixelpixelpixel