WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2017-10-27

Festiwal fajerwerków Blazing Star Firework Competition

Pasja i zaangażowanie – pokazy fajerwerków z jednogłośnym zwycięzcą

W sierpniu tego roku miały miejsce zawody w pokazach sztucznych ogni w Ostfildern (Niemcy). 

Event pod hasłem „Blazing Star Firework Competition” gościł 3 profesjonalne drużyny zajmujące się pokazami fajerwerków.

Organizacja imprezy odbywa się corocznie od 2003r i przyciąga setki tysięcy widzów. W tym roku mieliśmy okazję zobaczyć kunszt pokazów w wykonaniu ekip z Czech, Portugalii i Chin.

Udział wzięli… Jako pierwsi wystąpili przedstawiciele naszych południowych sąsiadów. Zespół Flash Barrandov są firmą, która specjalizuje się również w tworzeniu efektów dla europejskich wytwórców filmowych. Między innymi dla największych graczy w Europie.

Dostarczali SFX dla przebojów takich jak Mission Impossible czy Casino Royale. Co do samego pokazu na zawodach, nie można było się przyczepić do czegokolwiek. Idealna synchronizacja muzyki z efektami – czerwonymi chryzantemami, niebieskimi kometami i fioletowymi krzyżami. Końcówkę pokazu zdobiły połyskujące wierzby i deszcz peoni.   Portugalski zespół Macedos Pirotecnia stratowała jako druga.

W początkowej fazie mogliśmy zobaczyć sekwencje wystrzelonych w górę migających bomb. Róż, złoty,  zieleń – te kolory dominowały. Niestety. Dosyć duża warstwa dymu przysłaniała mieniące się na większych wysokościach efekty, wręcz były całkowicie zasłonięte.  

Jako ostatni wystąpili Chińczycy. Zespół Hefung – największy producent fajerwerków w Chinach, pokazał się z doskonałej strony.

Ogrom kombinacji efektów w połączeniu z dokładnością synchronizacji muzyki sprawiły oglądającym masę frajdy.

Wysiłek włożony w przygotowanie pokazu fajerwerków nie poszedł na marne. Tym samym zostali wybrani jako zwycięzcy zawodów.
pixelpixelpixelpixel