WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2017-10-16

Flary meczowe TXR313 - pirotechnika na oprawy meczowe

Flary/Race meczowe - oprawy meczowe

W naszej ofercie znajdziecie najpopularniejsze modele flar używanych m.in przy tworzeniu oprawach meczowych - flary meczowe TXR313.


Race/Flary TXR31
3 dostępne są w kolorach: czerwonym, niebieski, żółtym, zielonym oraz pomarańczowym. Pochodzą od polskiego producenta i importera fajerwerków, firmy Triplex z Wrocławia. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dużą zawartością mieszanki świetlnej, dzięki czemu flara emituję intensywne kolorowe światło w czasie 60 sekund.

Bez wątpienia ten model wychodzi najkorzystniej przy porównywaniu ceny do jakości. Oferowane flary meczowe posiadają europejski certyfikat bezpieczeństwa w klasie F2.

Dostępne są w naszym sklepie internetowym z fajerwerkami zarówno na sztuki jak i w zestawie (4 sztuki).

Flary TXR313 odpalamy przez zdjęcie plastikowej zaślepki, następnie podpalamy końcówkę lontu i kierujemy racę w górę na długość wyciągniętej ręki. Po ok. 5 sekundach flara zacznie emitować kolorowe światło oraz biały dym.

fajerwerki meczowe

W ofercie posiadamy również race meczowe od czeskiego producenta Klásek'a - flary P4020(średnica tuby 20mm) oraz P4025(średnica tuby 25mm) w kolorach: biały, czerwony, zielony, żółty. Jak również flary meczowe od Surex'a z serii ZX80,  w kolorach: biały, czerwony, niebieski i zielony.

Flary od polskiego producenta ARK-O, które opisywaliśmy już na naszym blogu w poście pt. "Pirotechnika meczowa ARK-O".

Polecane

pixelpixelpixelpixel