WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2018-08-20

Gdzie kupić zimne ognie?

Gdzie kupić zimne ognie

Zimne ognie w różnych rozmiarach dostępne są do kupienia w naszym sklepie online oraz sklepie stacjonarnym w Poznaniu.

Dzięki współpracy z większością Europejskich firm zajmujących się importem i produkcją fajerwerków możemy zaoferować najlepsze ceny na rynku.

Fajerwerki z kategorii zimne ognie są bez wątpienia najbezpieczniejszą pirotechniką. Ich drugim atutem jest również cena która w zależności od rozmiaru(długości) produktu wynosi od kilkunastu groszy do ok. złotówki. Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej zimne ognie z naszej oferty posiadają certyfikat CE oraz spełniają wszelkie atesty bezpieczeństwa.

Wszystkie zimne ognie oferujemy do zakupu na pojedyńcze opakowania oraz zestawy zimnych ogni składające się z kilku lub kilkunastu opakowań. Najczęściej zestawy zawierają 20, 40, 60, 100 sztuk. Decydując się na zakup zestawu zaoszczędzimy nawet kilkadziesiąt procent ceny względem zakupów na pojedyńcze opakowania!.

Bogaty wybór gwarantuje że każdy znajdzie odpowiedni model na organizowaną uroczystość.

zimne ognie wesele sluby

Czym różnią się zimne ognie?

Podstawową różnicą jest ich długość. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych rozmiarów:
  • 16/17/18cm - najmniejszy dostępny rozmiar. PXG102 od Piromaxa(18cm); JO16 od Jorge(16cm); TXF426 od Triplex (17cm)
  • 28/30cm - drugi rozmiar, czas palenia wynosi ok. 60 sekund. JO30 od Jorge (30cm); TS2 od Tropic (28cm) oraz VP28 od Klaska (28cm)
  • 40cm - bardzo popularny rozmiar m.in na śluby i wesela. JO40 od Jorge; TS3 od Tropic; VP40 od Klaska.
  • 55cm - unikalna długość, dostępna tylko od importera fajerwerków -  firmy Super Power.
  • 70cm - bardzo popularna długość na wesela oraz wszelkie inne uroczystości. TS4 od Tropic; VP70 od Klaska.
  • 90cm - najdłuższe zimne ognie, dostępne tylko od kilku importerów. VP90 od Klasek; TXF787 od Triplex.
Długość wpływa bezpośrednio na czas palenia. Najmniejsze 16cm zimne ognie spalają się w czasie ok. 25 sekund, natomiast długie zimne ognie iskrzą ponad 3 minuty!.

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się w okresie letnim kiedy organizowana jest spora ilość wesel. Pomysł ten przyszedł do nasz z Zachodu i jest obecny na wielu uroczystościach organizowanych w Polsce.

Wykorzystywane są jako dodatkowa atrakcja dla gości i pary młodej, alternatywa dla pokazu fajerwerków lub jako świetna okazja do zrobienia oryginalnych zdjęć.

Można je odpalić podczas wjazdu tortu na sale, podczas pierwszego tańca lub stworzyć ognisty szpaler. Dobry fotograf z pewnością uchwyci piękno zimnych ogni dzięki czemu zdjęcia będą się bardzo wyróżniać.

Używane są również jako niespodzianka na wszelkiego rodzaju uroczystościach m.in urodzinach lub imieninach oraz podczas celebrowania Nowego Roku.
pixelpixelpixelpixel