WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2019-04-21

Ile kosztują fajerwerki na wesele? jaki rodzaj fajerwerków wybrać? zimne ognie czy wyrzutnia?

Ile kosztują fajerwerki na wesele?

Moda na fajerwerki na weselach od lat zagościła w Polsce. Dziś trudno wyobrazić sobie imprezę ślubną bez sztucznych ogni. Chciałoby się powiedzieć- wesele bez fajerwerków to jak niebo bez gwiazd. Nic dziwnego – jak żadna inna rzecz – dodają one magii i blasku tej wyjątkowej dla wszystkich chwili.

Pytanie, które w tym kontekście wszyscy sobie zadają to: ile kosztują fajerwerki na wesele? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od tego- jakie fajerwerki?

Zimne ognie na wesele

Rozświetlenie imprez weselnej wcale nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Wbrew pozorom można zamknąć się już w cenie kilkudziesięciu złotych za zestaw 100 szt. długich zimnych ogni o długości 70cm. Najtańszą opcją są zimne ognie.

To pirotechnika tania i bezpieczna, przez co cieszy się bardzo dużą popularnością na wszelkiej maści imprezach. Oczywiście, jeśli mamy trochę większy budżet i warunki przestrzenne na to pozwalają możemy zrobić dużo więcej- prawdziwe podniebne show – i wcale nie trzeba na to wielkich nakładów finansowych.

Wyrzutnie fajerwerków z gotowym pokazem pirotechnicznym

Zamiast profesjonalnego pokazu sztucznych ogni z obsługą i muzyką – możemy kupić zestaw do samodzielnego odpalania. Składa się on z wyrzutni fajerwerków lub jak kto woli – z baterii. To świetna i tania alternatywa dla pokazu z obsługą, a jednocześnie nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy, gdyż fajerwerki opadamy jednym lontem. Do dyspozycji mamy wiele możliwości w różnych wariantach cenowych.

Za cenę ok. 100 złotych możemy już kupić wyrzutnię 100 strzałową o kalibrze 0,8 cala jak np. TXB742 The Legends lub o tej samej i ilości strzałów i kalibrze Chariots of Fire TXB743 z firmy Triplex.

Za nieco więcej ale wciąż niewiele możemy rozświetlić nasze wesele wyrzutniami o większym kalibrze tj. 1 cal. Większy kaliber oznacza wyższy dolot i potężniejszy efekt na niebie. Tu możemy np. wybrać wyrzutnię firmy Piromax Aurora PXB3909 100 strzałów o kalibrze 1 cal lub choćby Mexico C109MM – 109 strzałową baterię o kalibrze 1 cal z firmy Klasek.

Super powodzeniem cieszy się w tej kategorii wyrzutnia Indian Scream C10025I – absolutny hit ostatnich sezonów , również od Klaska. Cena wymienionych to niewiele ponad 200 zł.

Na tym możliwości się nie kończą. Kto chce naprawdę rozświetlić niebo i wprawić gości w osłupienie może wybrać wyrzutnie o kalibrze 1,2 cala, a więc takie jakie są już wykorzystywane na profesjonalnych pokazach sztucznych ogni. Należą do nich tzw. compound cakes (zwane również zestawami do samodzielnego odpalenia) jak Crossfire TXB009 144 s. kal 1,2 cala czy Celebryta TXB006 – 123 strzały.

zestawy samoobslugowe dso

Do tej kategorii należy też seria 100 strzałowych baterii z firmy Klasek: Big One C1003BO/C czy Big Brother C1003BO/C . Tutaj ceny kształtują się miedzy 300zł a 400 zł.

Ale i to nie jest jeszcze kresem możliwości. Absolutnym przebojem wszelkich imprez, w tym weselnych jest wspaniała wyrzutnia One Night of Fire TXB011 posiadająca 260 strzałów o zróżnicowanych kalibrze i fantastycznych efektach, w tym cudownej geometrii strzelania.

Ten piękny tort można otrzymać w relatywnie niskiej cenie - biorąc pod uwagę jego widowiskowość- bo za 502 zł. Dalej mamy doskonały Scent of Fire – 320 strzałów TXB018 czy np. Fire Are Born TXB012 – wystrzałowy mix kształtów i kolorów w postaci 190 wystrzałów.

Nie sposób nie wymienić przepięknej Magic Light TXB016 164 strzały kal. 1,2 – zachwycającej i niezapomnianej atrakcji setek imprez.

Cena tej nieprawdopodobnie wyjątkowej baterii to ok. 700 zł Jeśli ktoś lubi długie pokazy fajerwerków – może wybrać coś z mniejszym kalibrem, ale za to ogromną ilością strzałów. W tym przypadku doskonałym wyborem może być Fireworks show 536 C53620F/C - 536 strzałów 0.8 o niebywale długim czasie trwania bo ponad 4 minuty.

Na koniec dla fanów naprawdę wielkiego uderzenia zostają wyrzutnie o kalibrze do 2” To już prawdziwe armaty zdolne okryć fajerwerkami całe niebo na wysokości nawet 80 metrów.

W tej kategorii możemy polecić między innymi wyrzutnię Fireworks Show 168 C168MF/C – wspaniały 168 strzałowy kombajn od kalibrze od 30mm do 50mm, jego jeszcze większego brata Fireworks Show 188 C188MF/C Cena tych wyrzutni kształtuje się miedzy 1110 a 1200 zł.

Na samym szczycie tej listy znajduje się prawdziwy, ważący ponad 40 kg olbrzym - wyrzutnia Fireworks Show 222 C222MF/C . Kolos ten posiada 222 strzały o kalibrze do 50mm i pracuje ok 3 minut i 20 sekund. To kosmiczna porcja emocji i adrenaliny, której nie da się zapomnieć!!!!

Z powodzeniem zastępuje on pokaz fajerwerków z obsługą w cenie jedynie 1299zł.

Wymienione wyrzutnie to tylko niektóre z naszej bogatej kolekcji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie ArkaFajerwerki.pl

Polecane

pixelpixelpixelpixel