MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

2018-03-07

Kometa Fajerwerki - nowy importer w naszym sklepie

Co nowego w Nowym Roku?

Jak wiecie, nieustannie się rozwijamy i cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty. Tym samym miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z kolejnym importerem , zananą firmą Kometa z Wrocławia.

Kometa jest firmą zajmującą się importer fajerwerków z Chin. Swoją działalność rozpoczęła już w 1990 roku!.

Firma jest jedną z pierwszych polskich firm w tej branży, na początku funkcjonowała pod nazwą Keller-Bis i oferowała głównie fajerwerki produkcji niemieckiej. Od ponad 15 lat importuje fajerwerki bezpośrednio z Chin.

Wieloletnie doświadczenie w branży materiałów wybuchowych i coroczne pobyty w Chinach właścicielki firmy, owocują wyborem najlepszych chińskich fabryk. Ścisła współpraca z selektywnie wybranymi, sprawdzonymi i doświadczonymi partnerami gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości towarów, atrakcyjność kompozycji, niezawodność i bezpieczeństwo działania fajerwerków.

W ofercie jest ponad 700 rozmaitych produktów pirotechniki amatorskiej z pośród 10 grup towarowych takich jak petardy, rzymskie ognie, wulkany, fontanny, słoneczka, rakiety, dymy, komplety mieszane oraz wyrzutnie. Wyróżnia się na rynku najbogatszym w kraju wyborem wyrzutni, o dużych, gęstych i różnorodnych efektach.

Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do zapewnienia swoim odbiorcom najwyższej jakości pirotechniki profesjonalnej przeznaczonej na pokazy widowiskowe. Produkty te charakteryzują się dużymi średnicami efektów, regularnością i czytelnością kształtów, co gwarantuje pełną satysfakcję każdemu profesjonaliście.


Wśród nowych produktów jest cały przekrój wyrzutni od Komety, o różnej liczbie strzałów i kalibrze od 0,8 cala do 1,2 cala.

Petardy jak Killer, Dragon, Turbo, Crash, Skull. Oraz nowe artykuły – hukowe piłki, a także diabełki.

Poza poszerzeniem asortymentu o towar Komety, wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowości z firmy Klasek, Tropic , Piromax, Super Power , Surex oraz Tomaszek.

Od Klaska, wśród wyrzutni pojawiła się bateria Rocky o kalibrze od 25mm do 45mm, Ratman, Royal, Pyromaster , Mexico czy kątowe Skreti i Azrael, by wymienić tylko kilka.

Doszło także wiele nowych baterii z firmy Piromax i Tropic a także z Super Power. Są to między innymi : Adventure P2000 od Super Power, Explosion Blue PXB2103 Piromaxa czy Extra Show TB22 Tropica.

Oprócz tego w nowościach znalazły się kultowe petardy Achtung z firmy Tomaszek oraz zimne ognie w kształcie serca tegoż importera, diabełki od firmy Tropic i Surex oraz wiele innych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną ofertą.
pixelpixelpixelpixel