MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

2022-08-19

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FAJERWERKÓW W KNOKKE HEIST

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FAJERWERKÓW W KNOKKE HEIST

Co?: Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków 

Gdzie?: Na plaży w STRAND, MEERLAAN, 8300 KNOKKE HEIST, BELGIA

Kiedy? 19,21,23 i 25 sierpnia 2022 

Koszt? Wstęp wolny

Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków w Knokke Hesit to najbardziej znane wydarzenie pirotechniczne w Belgii. Odbywa się corocznie od sierpnia 1970 roku.

Knokke Heist to gmina we Flandrii Zachodniej, w Belgii, stanowiąc swoiste centrum kulturowe, obfitujące w eleganckie sklepy, kasyna, galerie sztuki. Od lat 70’  nadmorski kurort cieszy się bardzo dużą popularnością ściągając tłumy turystów. Festiwal zdobył szerokie  uznanie i może konkurować z innymi tego typu wydarzeniami na świecie jak Cannes, Monte Carlo i innymi. Impreza reprezentuje  bardzo wysoki poziom, a konkurencja jest niezwykle mocna.

Biorą w niej udział najlepsze firmy specjalizujące się pokazach sztucznych ogni z całego świata.

W tym roku wystąpi także firma z Polski, Nakaja Art.  

Program Festiwalu:

19 sierpnia: Pyrogenie ( Niemcy) 

„Historia opowiedziana przez syntezator” to podróż przez różne rodzaje muzyki elektronicznej, w której syntezator odgrywa kluczową rolę. Od eksperymentalnego po electro-pop, od pioniera muzyki elektronicznej Vangelisa po francuskie legendy muzyki house z Daft Punk. Zabierzemy publiczność Knokke-Heist w świat dźwięków, którego nigdy nie zapomną.

21 sierpnia: Art Eventia (Francja) 

Pokaz symbolizuje odrodzenie się z popiołow Feniksa. Feniks to mityczny ptak, charakteryzujący się mocą odradzania  po spaleniu w płomieniach. W ten sposób symbolizuje cykl śmierci i zmartwychwstania. Określony bywa „ptakiem ognia". Podobnie jak feniks przeżywamy odrodzenie. Skonstruowany przez zespół orkiestrowy spektakl przenosi nas z ciemności do światła.

23 sierpnia Nakaja Art (Polska)

Od tysięcy lat fajerwerki towarzyszyły człowiekowi w celebrowaniu ważnych chwil. Tego tego lata uśmiechy radości znów pojawiają się na twarzach ludzi, ponieważ możemy ponownie świętować!  Ten spektakl jest dla nas światłem nadziei, że od teraz przed nami tylko dobre czasy. 

25 sierpnia Nanos Fireworks ( Grecja)

Ten wyjątkowy spektakl opowie o tym co dla nas ważne i wpisane w ludzkie doświadczenie, o wzlotach i upadkach. Poprzez emocjonalne piosenki, zarówno te smutne, jak i  podnoszące na duchu ta historia opowiada o tym co dla na wspólne w naszej podróży przez życie. Zobacz, usłysz, poczuj i przekonaj się.

27 sierpnia HC Pyrotechnics (Belgia) 

Ten motyw jest inspirowany legendarnymi artystami i muzykami, którzy odeszli, ale pozostawili arcydzieła, dzięki którymi są wciąż żywi i obecni.. Musical Score dla Pyro Musical Display autorstwa takich artystów jak Aretha Franklin, Michael Jackson, Whitney Houston, Freddie Mercury i wielu innych.

pixelpixelpixelpixel