WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2017-11-01

Małe wyrzutnie od JORGE Fajerwerki

W tym wpisie przedstawimy najpopularniejsze wyrzutnie z ładunkami o kalibrze 20mm od firmy Jorge Fajerwerki.

Firma Jorge jest polską firmą handlową i chińskim producentem pirotechniki. Powstała w Polsce w 1990 r., a jej założycielami są Jacek i Mariusz Dudkowiak. Zaczynali od importu fajerwerków z Chin i ich dystrybucji w Polsce. Dziś Jorge sprzedaje fajerwerki amatorskie i pirotechnikę profesjonalną do większości krajów europejskich, a nasza marka kojarzy się z najlepszą jakością i solidnością.

Od samego początku po dziś dzień priorytet to doskonały produkt i zadowolenie Klienta. Firma oferuje szeroki asortyment pirotechniki amatorskiej, profesjonalnej i scenicznej.

Pierwszym z produktów jest Pluton. Ta mała wyrzutnia zaskakuje pięknymi efektami komet, kolorowych piwonii z dodatkiem cracklingu.  JW05 zawiera 25 strzałów o kalibrze 20mm. Czas pracy wynosi +/- 20 sekund. Produkt posiada CE w klasie F2.

efekty: czerwone komety z trzeszczącymi gwiazdkami + czerwone piwonie; zielone komety z trzeszczącymi gwiazdkami + zielone piwonie; niebieskie komety z trzeszczącymi gwiazdkami + niebieskie piwonie; żółte komety z trzeszczącymi gwiazdkami


Kolejna mniejszą wyrzutnia od polskiego importera Jorge jest Katmandu JW26. Ta wyrzutnia również posiada kaliber 20mm oraz 25 strzałów. Ładunki wystrzeliwane są w mniej dynamicznym tempie dzięki czemu osiąga ona czas pracy wynoszący 30 sekund. Wśród efektów ujrzymy na niebie wznoszące się komety, przekształcające się w rozbłyski kolorowych piwonii.

efekty: zielone, żółte, niebieskie, czerwone komety + zielone, żółte, niebieskie, czerwone piwonie; brokat w finale

Trzecią wyrzutnia jest Wenus JW08, pochodzącą z serii Big Bang. Posiada 25 strzałów wznoszących się na wysokość 20 metrów. Wśród efektów znajdują się     srebrne i niebieskie gwiazdki. Czas strzelania wynosi ok. 30 sekund. Wenus posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa w klasie F2.

Kasjopeja JW06 - wyrzutnią pochodzi z oferty producenta Jorge Fajerwerki. Posiada 25 strzałów o kalibrze 20mm. Zachwyca bogactwem kolorowych efektów m.in: czerwone komety z chryzantemami, niebieskie gwiazdki i kilka innych. Czas pracy wynosi +/- 25 sekund. Produkt posiada CE w klasie F2.

pixelpixelpixelpixel