WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2018-08-16

Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków w Knokke Heist

Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków w Knokke Heist

Co?: Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków 
Gdzie?: Na plaży w STRAND, MEERLAAN, 8300 KNOKKE HEIST
Kiedy? 17,19,21,23 i 25 sierpnia 2018 r.
Koszt? Wstęp wolny  

Knokke Heist to gmina we Flandrii Zachodniej, w Belgii, słynąca z ogromnej liczby eleganckich sklepów , galerii sztuki oraz prestiżowego kasyna.

Ze względu na swoje atrakcyjne położenie oraz lokalną specyfikę każdego roku ściąga tysiące turystów. Jest to niewątpliwie najbardziej znany kurort nadmorski w Belgii.

Początki festiwalu fajerwerków w Knokke Heist sięgają 1970 r. Od tego czasu impreza zyskała ogromną popularność. Wśród uczestników znajdują się dziś znane zespoły pirotechników z Monte Carlo czy Cannes.  

Festiwal pirotechniki w Knokke Heist to największe takie wydarzenie pirotechniczne  w Belgii i nie lada gratka dla wszystkich, którzy kochają fajerwerki.

Jednocześnie  stanowi ono  doskonałą atrakcję na zakończenie lata zarówno dla mieszkańców jak i zjeżdżających tu licznie turystów.

Impreza jest na bardzo wysokim poziomie a konkurencja duża. Startują w niej same najlepsze firmy specjalizujące się pokazach sztucznych ogni z całego świata.

Ocena jury obejmuje takie kryteria jak gra kolorem, synchronizacja  z muzyką, harmonia i oryginalność. 

W skład komisji wchodzą lokalni celebryci, sponsorzy, artyści oraz profesjonalni pirotechnicy. Szansę na głos mają także widzowie, którzy mogą wskazać swojego faworyta w głosowaniu SMS-owym.  

W tym roku w Knokke Heist wystartują:  
  • 17 sierpnia – Fantasias – Francja
  • 19 sierpnia - Makalu Fireworks – Czechy
  • 21 sierpnia- Panzera Fireworks - Włochy
  • 23 sierpnia – Surex Fireworks – Polska
  • 25 sierpnia – zamkniecie imprez – pokaz pozakonkursowy wykonany przez HC Pyrotechnics 
Liczymy na reprezentanta naszego kraju, firmę Surex, która już wielokrotnie udowodniła swoją klasę i profesjonalizm zdobywając nagrody w międzynarodowych festiwalach pirotechnicznych.

pixelpixelpixelpixel