MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

2020-07-07

Mr.Beast - Znany youtuber kupił fajerwerki za 600 tyś dolarów!!!

Znany youtuber kupił fajerwerki za 600 tyś dolarów!!!

Jimmy 'Mr Beast' Donaldson to gwiazda Youtube.

22 letni Amerykanin może pochwalić się 16 milionami subskrypcji. Choć jego kanał istnieje od 2012 roku, popularność zyskał w roku 2018 i 2019.

'Mr Beast' jest nazywany największym filantropem Youtube, bardzo wiele jego filmów ma charakter charytatywny.

Wiadomo doskonale, że przypadające na 4 lipca obchodzone w USA Święto Niepodległości nie może odbyć się bez fajerwerków. Znany z rozmachu Jimmy 'Mr Beast' kupił z tej okazji rekordową ilość fajerwerków za kwotę – uwaga! - 600 tyś dolarów!

Na swoim nagraniu z 3 listopada Youtuber pokazał ogromy arsenał pirotechniki, w którym znajdowały się fajerwerki od 1 USD do pokazów za 160 tyś USD. 'Mr Beast' wraz z grupą przyjaciół zaczął od małych fajerwerków, jak rakiety, by za chwilę przejść do odpalenia z dział serii bomb za 10 tyś dolarów.

- To wygląda jak wybuch bomby atomowej! – słychać było krzyki- kiedy ogromna eksplozja rozświetliła niebo.

'Mr Beast' pokazał, że nie brakuje mu zwariowanych pomysłów. W jednej odsłonie show przywiązał 100 rakiet do manekina, po czym wszystkie na raz zostały odpalone. W innym momencie filmu widzimy jak odpala wyrzutnie w samochodzie. W kolejnym- możemy zobaczyć jak wkłada fajerwerki do …. mikrofalówki.

Wszystkie szalone wybuchy 'Mr Beast' wraz z przyjaciółmi ogląda schowany za bezpieczną, kuloodporną szybą. Następną odsłoną widowiska jest odpalenie pokazu sztucznych ogni za 40 tysięcy dolarów.

- Mógłbym za to kupić samochód! – mówi podniecony 'Mr Beast'.

Aż wreszcie czas na wielki finał. Tym razem warty 160 tysięcy USD!
- To będzie światowy rekord! – słyszymy jak krzyczy Youtuber. I wyjaśnia, że przekręcając kluczy konsoli zdalnego odpalania, w powietrze uniesie się 9 tysięcy bomb!

Gigantyczna eksplozja oślepia oczy, a uszy wypełnia monstrualny huk.
'Mr Beast' po raz kolejny pokazał, że potrafi się bawić. A fajerwerki to zabawa, która – jak wiadomo- dostarcza ogromnych emocji.

pixelpixelpixelpixel