MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

2017-10-28

Najpiękniejsze pokazy sylwestrowe cz.3

DUBAJ

Niegdyś niewielkie miasto beduińskich kupców, dziś kraj słynący z ogromnego luksusu. Większości z nas Dubaj kojarzy się z rajskim zakątkiem świata, miejscem ekstra luksusowym o bajecznych krajobrazach, sztucznych wyspach, wielkich budowlach.... a nawet podwodnych hotelach.

Bez wątpienia miejsce warte odwiedzenia nie tylko dla olbrzymich pokazów pirotechnicznych organizowanych w tym miejscu. Tysiące turystów którzy przyjechali świętować nowy rok mogło na żywo obejrzeć fajerwerkiwystrzeliwane y na 2723 metrowym budynku a zarazem najwyższego budynku na świecie - Burj Khalifa.

Oprócz głównej atrakcji jaką był fajerwerki, Dubaj przygotował również pokaz laserów i świateł rozświetlając całe miasto i tworząc niesamowitą atmosferę. W zeszłym roku Dubaj przywitał nowy rok na miarę rekordu Guinnessa, jednak w październiku 2014 Norwegowie przejęli rekord tworząc pokaz fajerwerków złożony z jeszcze większej ilości materiałów pirotechnicznych.

Wideo przedstawiające sylwester w Dubaju

ABU ZABI

Stolica i główne miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich, miasto jest położone na wyspie Abu Zabi oraz kilku mniejszych przybrzeżnych wyspach w Zatoce Perskiej. W tym roku fajerwerki rozświetliły niebo jaskrawymi fajerwerkami nad Emirates Palace, wywołując zachwyt i oklaski od kilku tysięcy turystów.
pixelpixelpixelpixel