WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2019-01-09

Najpopularniejsze fajerwerki - petardy, wyrzutnie, flary/race

Jakie fajerwerki najlepiej sprzedawały się w sezonie 2018?

Sezon pirotechniczny 2018 zakończony. Teraz kiedy odpadł już kurz na polu walki – możemy ocenić sytuację i przyjrzeć się statystykom.

Jakie fajerwerki najlepiej sprzedawały się w grudniu 2018? Jakie trendy sprzedażowe zaznaczyły się w kategorii petard, wyrzutni, rac? Sprawdźmy!

Petardy hukowe

Na tym polu niepodzielnie zwyciężyły emitery dźwięku Tuono Blue TB5 firmy Funke. TB5 to następca kultowego Sharka, emiter dźwięku hukowo-błyskowy o potężnym huku titanium salute oraz poprzedzającym go efekcie flash. Produkt posiada 7 gramów mieszaniny pirotechnicznej, w tym 5 gramów mieszaniny hukowej i 2 gramy błyskowej. Tuono Blue to niekwestionowany zwycięzca sezonu 2018, jeśli chodzi o produkt generujący głośny huk!

Na drugim miejscu uplasowały się petardy C4 BIG, nowa wersja kultowej petardy FP3 z Jorge, w tym wydaniu od firmy Piromax. C4 Big to głośna petarda hukowo-błyskowa, ciesząca się od dawna ogromną popularnością, co potwierdza 2 pozycja w rankingu.

Trzeci miejsce zajęły petardy FP3 Small JC05 firmy Jorgę, mniejsza wersja legendarnych FP3 Big.

Wyrzutnie/Baterie

W kategorii wyrzutni pierwszą pozycję zajął produkt Ballet TXB662 – oryginalna kombinacja wyrzutni oraz fontanny z firmy Triplex. Ballet rozpoczyna się fontanną iskier po czym następuje seria 11 wystrzałów. Do zwycięstwa tego produktu przyczyniła się – obok oryginalnego efektu – niewątpliwie atrakcyjna cena!

Drugie miejsce zajęła wyrzutnia Ring firmy Piromax. Ring to dynamiczna i kolorowa wyrzutnia 16 strzałowa o kalibrze 0,8 cala. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim ciekawym efektom, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Na trzecim miejscu znalazła się wyrzutnia Oxygen również z firmy Piromax. Oxygen to bateria posiadająca 19 strzałów o kalibrze 0,6 cala.

Race, Flary - pirotechnika meczowa

Tutaj pierwsze miejsce należy do flary meczowej – czerwonej ZX8020 z firmy Surex. Są to bardzo dobre, wysokiej jakości race od lat sprawdzone na oprawach meczowych, rocznicach i innych okolicznościach, gdzie znajdują swoje zastosowanie.

Na drugim miejscu również znalazła się flara firmy Surex z tej samej serii – w kolorze Niebieskim ZX8018. Trzeci miejsce zajęła czerwona flara stadionowa firmy Triplex TXF313.

Zestawy do samodzielnego odpalenia - fajerwerki

Osobną kategorię stanowią wyrzutnie złożone typu compound - zestawy do samodzielnego odpalania. Wśród tych ostatnich pierwsze miejsce zajął zestaw Crossfire TXB009. Jest to dynamiczna wyrzutnia 144 strzałowa od firmy Triplex. Ładna, kolorowa – strzelająca w różnych układach przez 70 sekund – nic dziwnego, że zaskarbiła sobie sympatie klientów.

Na drugim miejscu uplasowały się wyrzutnie firmy Klasek - Fireworks Show C20025FC oraz ogromna C222MF/C , bateria posiadająca 222 strzały o kalibrze do 2”. Ostatnia z wymienionych to prawdziwy pokaz fajerwerków!

Polecane

pixelpixelpixelpixel