OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

2023-04-05

Nowe single shoty od firmy GAOO

Fajerwerki typu single shot to kategoria fajerwerków, obejmująca szczególny rodzaj produktów pirotechnicznych. 

Znamy wyrzutnie, w tym wyrzutnie złożone, rakiety, petardy, wulkany, rzymskie ognie i wiele innych bardzo popularnych wyrobów. 

Poza wymienionymi, coraz większą popularnością cieszą się fajerwerki typu single shot.

Co czyni je tak atrakcyjnymi?

Co odróżnia je od innych produktów pirotechnicznych?

Jakie są zalety tego typu fajerwerków?

Jakie są rodzaje single shotów?

Na te i inne pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Co to są single shoty?

Single shot to szczególny produkt pirotechniczny, który charakteryzuje się pojedynczym wystrzałem. Na ten sposób działania wskazuje sama nazwa “ single shot” czyli z ang. "pojedynczy strzał". 

To jest właśnie jedna z różnic, która wyodrębnia single shoty na tle innych fajerwerków, np. wyrzutni. Podczas, gdy te ostatnie wystrzeliwują wiele ładunków podczas jednej sekwencji, single shoty posiadają jeden ładunek. Jest on umieszczony w specjalnej rurze wykonanej z papieru i odpalany za pomocą lontu. 

Single shoty różnią się oczywiście efektami jak i kalibrem. Popularny jest kaliber 30mm, ale fani pirotechniki - jak wiadomo lubią potężne eksplozje - dlatego często wybierają single shoty o kalibrze 50mm. Rzecz jasna, im większy kaliber, tym wyższy dolot efektu. 

Popularność single shotów wiąże się z ich potężnymi efektami, które wzbijają się wysoko w niebo. Wśród najbardziej popularnych kształtów znajdziemy gwiazdy, komety, peonie, palmy, brokat, wierzby itp. 

Raz a dobrze!

Podczas gdy wiele osób ceni sobie ilość strzałów, wychodząc z założenia, że im więcej tym lepiej, część fanów fajerwerków woli jeden, ale potężny wystrzał. I tacy wybiorą single shoty.

Ze względu na konstrukcję rury oraz kaliber, ten rodzaj produktów może imitować efekt podobny do bomb, tzw. szelek. ładunek potrafi wzbić się na wysokość nawet 80 metrów i pięknie rozjaśnić niebo potężnym wybuchem. 

Niesamowite, bogate efekty wysoko na niebie to jest właśnie to co przyciąga fanów tych fajerwerków.

Wśród single shotów znajdziemy mnóstwo wspaniałych efektów wizualnych, ale są też single shoty typu titanium salute z efektem typowo hukowym.

Ze względu na rosnącą popularność fajerwerków cichych mamy też wśród tej kategorii single shoty ciche, o zminimalizowanej emisji dźwięku na rzecz efektów wizualnych. 

W odróżnieniu od bomb, których użycie wymaga koncesji i pozwoleń, single shoty są dostępne w wolnej sprzedaży. Jakie takie stanowią świetną alternatywę dla pirotechniki profesjonalnej. Bez wątpienia, tym co czyni je tak atrakcyjnymi jest także ich cena, bardzo korzystna na tle innych fajerwerków. 

Podsumowując, kto zamiast dużej ilości mniejszych strzałów woli jeden porządny i potężny wystrzał- w myśl zasady - raz a dobrze- na pewno sięgnie po single shoty. 

Nowe Single Shoty od firmy GAOO

W naszej ofercie pojawiły się od dawna oczekiwane nowe single shoty od firmy GAOO.

To potężna seria SHOT50 o kalibrze 50mm.

Wśród nich znajdują się:

 • SHOT50-02 ECO z efektem złotej fali 
 • SHOT50-03 ECO z efektem hammer- titanium salute
 • SHOT50-07 ECO z efektem kolorowego stroboskopu
 • SHOT50-08 ECO z efektem brokatowej korony
 • SHOT50-10 ECO z efektem złotego kraklingu
 • SHOT50-11 ECO z efektem palmy i stroboskopu
 • SHOT50-13 ECO z efektem deszczowej palmy i stroboskopu
 • SHOT50-16 ECO z efektem brokatowej korony i stroboskopu
 • SHOT50-21 ECO z efektem dali i stroboskopu
 • SHOT50-22 ECO z efektem brokatowej korony i opadających liści 
 • SHOT50-25 ECO z efektem trzasku i stroboskopu
 • SHOT520-26 ECO z efektem złotej palmy
 • SHOT50-27 ECO z efektem deszczu i kraklingu
 • SHOT50-30 ECO z efektem piwonii i kolorowej miny 

W przypadku fajerwerków single shot - podobnie jak każdych innych- ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, takich jak: 

 

 • Stosowanie się do instrukcji obsługi przed użyciem fajerwerku 
 • Zapewnienie odpowiedniej odległości od fajerwerku dla widzów 
 • Stabilne ustawienie fajerwerku na płaskiej powierzchni przed odpaleniem 
 • Nie podchodzenie do fajerwerku po odpaleniu, aż do momentu, gdy będzie całkowicie zimny
 • Unikanie alkoholu i innych środków odurzających podczas obsługi fajerwerków 
 • Przechowywanie fajerwerków w suchym, chłodnym miejscu, z dala od dzieci i zwierząt

GAOO Fajerwerki

Fireworks Innovation, firma znana z takich marek jak GAOO, HAMMER, czy KASAK - to dynamicznie rozwijający się polski producent fajerwerków.

Zgodnie z maksymą- nazwa zobowiązuje od początku istnienia  i dąży do znalezienia kreatywnych rozwiązań na polu pirotechniki.

Bogactwo oferty umożliwia spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wybrednych klientów.

Ich produkt pirotechniczne zapewniają zapierające dech w piersiach efekty w atrakcyjnej cenie. 

W ofercie GAOO znajdują się m.in wyrzutnie Premium sprzedawane pod marką KASAK EXTREME. Marka ta korzysta z materiałów pirotechnicznych najwyższej klasy, które generują żywe barwy, intensywne błyski oraz długotrwałe efekty na nieboskłonie.

Jeśli stawiasz na akustykę to znajdziesz produkty z serii Hammer powstałej w 2018 r. Nazwa tej serii nie jest przypadkowa. Bierze się od dźwięków (wybuchów i huków), które towarzyszą wszystkim produktom z tej linii. Nie ma tu rozłożystych efektów wizualnych, za to bardzo głośne efekty dźwiękowe, które zapamiętacie na długo. 

GAOO stawia na ekologię i projektuje swoje produkty w trosce o środowisko Niezwykła i pionierska w skali Europy receptura, która znacznie redukuje negatywny wpływ fajerwerków na otoczenie, została stworzona przez grupę polskich naukowców pod przewodnictwem prof. zw. dr hab. Lipkowskiego, międzynarodowego eksperta w dziedzinie fizykochemii.

Wykorzystanie specjalnego materiału sorpcyjnego pochłania szkodliwe jony metali ciężkich, co istotnie ogranicza ilość niebezpiecznych związków przedostających się do gleby. 

Najwyższa jakość oraz atrakcyjność klasycznych sztucznych ogni połączona z nowoczesnym podejściem do ekologii zapewniają bezpieczeństwo oraz efekty pirotechniczne spełniające światowe standardy.

Produkty firmy GAOO są certyfikowane i opatentowane w 27 krajach Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii. 

pixelpixelpixelpixel