OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

2017-09-29

Nowe wyroby pirotechniczne. Jeszcze bogatsza oferta.

Nowe wyroby pirotechniczne. Jeszcze bogatsza oferta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów cały czas poszerzamy naszą ofertę fajerwerków. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z wieloma nowymi importerami.

I tak oto nasz asortyment wzbogaciliśmy o produkty firmy Klasek, Jorge, Privatex Pyro, Panta, Tarra Pyrotchnik, Zink, Surex, Pyromoravia, Ultrasshop.

Zdajemy sobie sprawę, że klient pragnie mieć wybór dlatego oferujemy najbogatszą ofertę fajerwerków na rynku. W przypadku niektórych z nich, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę. Z firmy Klasek wprowadziliśmy do sprzedaży najlepsze wyrzutnie, w tym ogromne baterie o kalibrze 2 cala. Oczywiście nie może zabraknąć też innych produktów, z których słynie nasz sąsiad z Czech jak np. najgłośniejsze petardy na rynku Dumbum czy Viper 2.

Z firmy Panta dystrybuujemy takie znane petardy jak La Bomba, Color Salute. Z Tara Pyrotechnik można u nas nabyć La Bombas oraz Magnum oraz Salut XXL. Z firmy Zink mamy w ofercie m.in. race pistoletowe Pyro Knatterpatronen oraz Pyro-Peifpatronen z efektem gwizdu.


Oczywiście nie mogło zabraknąć w ofercie wiodącej w Polsce firmy Jorge. Tutaj polecić możemy wspaniałe wyrzutnie jak również petardy i drobną pirotechnikę. Z firmy Surex oprócz stroboskopów posiadamy w ofercie nowe race meczowe oraz petardy Extreme Power.

Od firmy Pyromoravia możemy zaoferować m.in. petardy z błyskiem Flash Banger, oznaczone symbolem PSFB001. Rozpoczęliśmy także współpracę z firmą Ultrasshop.com. Tutaj proponujemy nowe produkty ze strefy kibica jak race Elios w różnych kolorach , wysokiej jakości dymy ARK-O, świece dymne JFS1, petardy jak P2000 od firmy Maxsem, ACAB czy BOMBA BOOM oraz flary morskie

Wszystkie wprowadzone do oferty fajerwerki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE!.Każda z tych firm posiada wyjątkowe i specyficzne produkty, charakterystyczne tylko dla niej. I my chcemy właśnie dać klientowi taki wybór. Jesteśmy pewni, że nawet najbardziej wybredny fan pirotechniki znajdzie u nas coś dla siebie.
pixelpixelpixelpixel