MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

2017-10-25

Nowe wyrzutnie od Triplex'a

Na sezon fajerwerkowy 2017/2018 producent fajerwerków - firma Triplex przygotowała dużą ilość nowych wyrzutni.

Wszystkie nowości charakteryzują się nowoczesną szatą graficzną oraz bardzo atrakcyjną ceną w stosunku do ilości efektów oraz ich kalibru.

Pierwsza z nowości jaką opiszemy jest 25-strzałowa Sentry TXB899. Wyrzutnia wystrzeliwuje ładunki na wysokość 30 metrów. Wśród efektów zobaczymy na niebie m.in: kolorowe ogony, przechodzące w efekty migoczących gwiazd, trzeszczących wierzb oraz koron. Bateria strzela w dynamicznym tempie tworząc na niebie piękne widowisko. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie F2.


Kolejnymi dwiema nowościami w naszym sklepie z fajerwerkami są wyrzutnie: Day Break TXB083 oraz Hot Fusion TXB065.

Obydwie baterie posiadają 37 strzałów o dużym kalibrze 30mm. Wyrzutnia TXB083 posiada piękne efekty kolorowych peoni, wystrzeliwanych w dynamicznym tempie w przeciągu +/- 45 sekund.

Druga z nowych, 37-strzałowych wyrzutni Hot Fusion posiada efekty: czerwonych dali, kolorowych gwiazd połączonych z chryzantemami, wierzby oraz palmy. Dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki prochu wyrzutnie pomimo dużego kalibru posiadają CE w klasie F2!.


Ostatnimi wyrzutniami z nowości jakie wprowadziliśmy do naszego sklepu internetowego z fajerwerkami są duże, 49 strzałowe wyrzutnie - Blaze TXB058 oraz Hegemon TXB057. Wyrzutnie wyróżniają się bardzo dynamicznym trybem wystrzeliwania ładunków o kalibrze 1.2"/30mm.

Wśród efektów zobaczymy m.in: niebieskie gwiazdy, kolorowe palmy z chryzantemami oraz srebrne korony.

Czas wystrzeliwania ładunków wynosi 30-40 sekund. Obydwie wyrzutnie fajerwerków posiadają europejskie certyfikaty bezpieczeństwa w klasie F3.

Pamiętajmy, aby przed odpaleniem wyrzutni zapoznać się z instrukcją dołączoną do produktu.

Wyrzutnie są rodzajem fajerwerków które ustawiamy na płaskiej powierzchni i sprawdzamy jej stabilność. Sprawdzamy czy nad baterią nie znajdują się żadne przeszkody jak drzewa, przewody i trakcje elektryczne itp. W przypadku wyrzutni kątowych zwracamy uwagę czy nie ma żadnych przeszkód również po bokach.

Upewniamy się czy odległość od łatwopalnych obiektów np. samochodów, dachów jest odpowiednio duża. W przypadku wyrzutni o dużym kalibrze i mocy należących do klasy 3 ( klasa określa stopień zagrożenia jakie niesie ze sobą dany produkt ze względu na swój skład chemiczny oraz cechy konstrukcjo- techniczne).

W następnej kolejności usuwamy pomarańczową osłonę lontu i zapalamy lont na samym jego końcu. To ważne by zapalić lont właśnie na jego końcówce, gdyż zapewni to nam dostateczny czas na oddalenie się na bezpieczną odległość.   Uwaga! Nie zrywamy żadnej folii z góry ani nie dzielimy produktu na części! Po usunięciu osłony lontu produkt jest gotowy do użycia. Podczas odpalania lontu nie pochylamy się nad baterią. Odpalamy ją zbliżając się na długość ręki, a więc na możliwe największą odległość pozwalającą na wykonanie tej czynności. Po zapaleniu lontu niezwłocznie oddalamy się na bezpieczną odległość.
pixelpixelpixelpixel