KWIETNIOWA WYPRZEDAŻ! | RABATY DO -70%

2017-11-07

Nowość w ofercie. Fajerwerki firmy GAOO

Nowość w ofercie. Fajerwerki firmy GAOO

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza oferta poszerzyła się o produkty kolejnego importera. Z początkiem listopada  wprowadziliśmy do sprzedaży fajerwerki firmy GAOO!

Wśród nowości znajdują się petardy z serii Hammer: K1, K2 i K3 oraz petardy Krachmen H2.

Z galanterii pojawiły się też zestawy wulkanów F7,  F15,  F10,  F15 CM,  F20 - SG,  F25 -SG, F25- CM.

Nie zabrakło oczywiście nowych wyrzutni. I tak oto pojawiły się w ofercie baterie 19 strzałowe 0,8" Choose, Rampe , Sasana , wyrzutnie z wbudowanymi wulkanami  0,8" Mansion 12 strzałów , Status, Collider  14 strzałów.

Do nowości należą też duże, wielostrzałowe wyrzutnie - zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania jak:

W ostatnim czasie tego typu zestawy zyskały duża popularność ze względu na prostotę w obsłudze. Ich atutem jest również zdecydowanie niższy koszt niż wynajęcie firmy organizującej pokazy pirotechniczne. Oferowane przez nas wyroby osiadają europejskie certyfikaty CE w klasie F3 (zakup nie wymaga żadnych pozwoleń), gwarantując bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Powyższe zestawy posiadają bogatą paletę efektów oraz zróżnicowany układ wystrzeliwania ładunków, dzięki czemu za jednym odpaleniem lontu ujrzymy piękny i dynamiczny pokaz fajerwerków!

W ofercie firmy Gaoo znajdziemy szeroki wybór fajerwerków: wyrzutnie, petardy lontowe, wulkany, zestawy fajerwerków, rakiety oraz single shoty.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną  ofertą na naszej stronie internetowej.
pixelpixelpixelpixel