OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

2020-04-27

Odstraszacz Zwierzyny. Sznury Hukowe na dziki, sarny, bobry.

Odstraszacz Zwierzyny. Sznury Hukowe na dziki, sarny, bobry – skuteczny sposób na ochronę upraw.

Dziki, sarny wchodzą w szkodzę? Zwierzęta niszczą uprawy rolne?

Koła łowieckie, gospodarstwa rolne, sadownicy i właściciele pól uprawnych od lat zmagają się z plagą dzikich zwierząt niszczących uprawy, sady, pola. Liczba dzików, jeleni, saren oraz bobrów wiąż rośnie. Dlatego konieczne jest wykorzystanie odstraszaczy zwierzyny, które skutecznie ochronią rolników przed szkodami. Najskuteczniejszym, sprawdzonym od lat sposobem odstraszania zwierzyny są sznury hukowe.

Czym jest sznur hukowy?

Sznur hukowy to specjalna lina konopna, na której umocowane są petardy. Sznur nasączony jest specjalną substancją, która powoduje powolne spalanie, dzięki czemu ładunki pirotechniczne odpalane są w odstępach czasowych. Interwały wynoszą ok. 25-30 minut.

Dzięki takiemu rozwiązaniu sznur hukowy działa ok 6 godzin. Jego zaletą jest to, że nie wymaga fizycznej obecności człowieka. To idealny produkt stworzony z myślą o wszystkich, którzy borykają się z problem zwierząt wchodzących w szkodę na polach i w sadach. Ze sznurów hukowych korzystają koła łowieckie, rolnicy, gospodarstwa rolne, właściciele sadów i pól.

Nasze sznury hukowe pochodzą od znanego i cenionego na świecie importera fajerwerków – firmy Triplex. W przeciwieństwie do wyrobów własnej roboty, tworzonych w warunkach „garażowych” posiadają atesty oraz certyfikację CE. Są gwarancją wysokiej jakości i skuteczności.

Zastosowanie sznurów hukowych:

  • ochrona upraw rolnych w tym kukurydzy
  • ochrona upraw zbóż i upraw ozimych
  • ochrona sadów i stawów hodowlanych
  • ochrona pól oraz ogrodów

Sznury hukowe są skutecznym narzędziem odstraszania na dziki, jelenie, sarny, bobry, ptactwo

Poza sznurami hukowymi wiele kół łowieckich i rolników korzysta także z petard hukowych. Największym zainteresowaniem cieszą się głośne petardy FP3 BIG pakowane po 20 szt. w opakowaniu i posiadające aż 2 g mieszaniny hukowej oraz petardy Fp3 small pakowane po 30 sztuk.

Wśród środków do odstraszania zwierzyny popularne są też rakietki hukowe / race pistoletowe typu knallpatronen. Służą one do wystrzeliwania z pistoletów i rewolwerów sygnałowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sznurów hukowych, petard oraz rac pistoletowych w naszym sklepie z fajerwerkami - ArkaFajerwerki.pl

Polecane

Sznur Huker XP0001

Sznur Huker XP0001

26,00 zł brutto
pixelpixelpixelpixel