MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

2017-10-28

Petardy. Dużo za małą cenę.

Sklep z petardami

Petardy -  to jak wiadomo  - podstawa w asortymencie fajerwerków. Jest to najczęściej kupowany i najbardziej popularny produkt.

Petardy są ulubionym produktem amatorów huku jak również doskonałym  narzędziem  do odstraszania zwierzyny i ptactwa. Z tego względu  zaopatrują się w nie sadownicy, właściciele pól uprawnych oraz leśnicy.

Nie każdy potrzebuje jednak bardzo głośnych petard. Niektórzy wolą mniejsze o słabszym huku.

Wśród tego rodzaju produktów ogromną popularnością cieszą się petardy Explosive EX1 oraz EX2, które w tym roku okazały się prawdziwym bestsellerem.  Klienci wybierają je ze względu  na duża ilość sztuk w opakowaniu i niską cenę, a przy tym wysoką jakość.

Do tej kategorii zaliczają się tez słynne petardy K0201.  I tu również mamy atrakcyjny stosunek ceny do ilość bo w paczce znajdziemy aż 60 szt. za zaledwie 2 zł.

W  naszej ofercie znajdziecie  także mikro-wersje znanych i bardzo głośnych petard Dumdum , pod nazwą Micro Dumbum P2D.

Wybór jest duży; obok wcześniej wymienionych dostępne są  petardy RC1 a z nieco głośniejszych Mini Korsarz K0202 oraz absolutna nowość w naszej ofercie petarda Nuclear C1102.

Z  większych w tej kategorii  popularną petardą jest K0203  sprzedawana w opakowaniach po 100 szt. Ta emituje już całkiem spory huk i często korzystają z niej wędkarze. Dobrze spełnia się także w roli odstraszacza ptactwa. Odpowiednikiem wymienionej  jest Korsarz K0203S  firmy Tropic w opakowaniu 50 szt.

Na tym nie koniec. Wśród nowości znajdują się  też petardy Boar K0021  oraz Wolf K00021S, każda pakowana po 20 szt.

Wreszcie, niezwykła popularnością cieszą się w tym roku uformowane w kształcie trójkątów  petardy Triangle JC09, leciutkie a mimo to, emitujące znaczny poziom decybeli.

Jak widać jest w czym wybierać :)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia  naszego sklepu internetowego z fajerwerkami, gdzie możecie zapoznać się z pełna ofertą  produktów Arki .

Polecane

pixelpixelpixelpixel