WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

2023-02-16

Profesjonalne fajerwerki dla każdego - single shoty i i single liny w T1 od Super Power

Single Shoty oraz One Row`y w T1 od Super Power

Single line (One row) i Single shot to nazwa produktów zaliczanych do pirotechniki profesjonalnej.

Profesjonalne fajerwerki to grupa produktów pirotechnicznych wykorzystywanych na ogół przez specjalistyczne firmy pirotechniczne lub osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i zezwolenia.

Ten rodzaj pirotechniki należy zwykle do kategorii CE F4 lub T2. Oznaczenie wskazują do której, grupy fajerwerków dany produkt należy.

F4 to wyroby pirotechniczne widowiskowe, natomiast T2 to wyroby pirotechniczne teatralne. W swojej ofercie posiadamy alternatywy dla tych produktów, dostępne dla każdego w kategorii T1.

Kategoria F4

Kategoria F4 - wyroby o wysokim stopniu zagrożenia, przeznaczone do obsługi wyłącznie przez osoby o wiedzy specjalistycznej i których poziom hałasu nie jest szkodliwy dla zdrowia ludzkiego. Ich nabywania i używanie możliwy jest jedynie na podstawie zezwolenia lub koncesji.

Służą przy wykonywaniu profesjonalnych pokazów sztucznych ogni, należą do nich przede wszystkim bomby pirotechniczne i profesjonalne wyrzutnie. F4 to wyroby pirotechniczne określane jako widowiskowe. 

Kategoria T2

Kategoria T2 - wyroby przeznaczone do obsługi i użytku wyłącznie przez osoby posiadające wiedzę specjalistyczną. Wyroby pirotechniczne teatralne przeznaczone są do wykorzystania na scenie wewnątrz lub na zewnątrz budynków, w tym w produkcji filmowej i telewizyjnej, podczas koncertów, na szeroko rozumianej estradzie. 

W naszej ofercie znalazły się teraz produkty single shot i single line w kategorii T1, a więc nie wymagające pozwolenia i dostępne dla każdego.

T2 to wyroby pirotechniczne określane jako teatralne.

Single line. Co to jest?

Single line to wyrób pirotechniczny w kształcie plastra, w którym umieszczone są tuby z ładunkami pirotechnicznymi. Stanowią wyrzutnie jednorzędowe, gdzie mieści się zwykle od 8 do 19 strzałów z takim samym efektem.

Wyrzutnie jednorzędowe stosowane głównie przy profesjonalnych pokazach fajerwerków i stanowią piękne uzupełnienie tzw. efektów wysokich. Każdy produkt typu single line posiada zapalnik elektryczny i opalany jest przez zdalne urządzenie, może to być specjalny pilot lub profesjonalny system.

Single shot. Co to jest?

Single shot to wyrób pirotechniczny, który wystrzeliwuje pojedynczego strzał pirotechniczny. W zależności od danego produktu, może on wywoływać barwny efekt wizualny, dźwiękowy lub połączenie obu.

Podobnie jak produkty typu single line wykorzystywane są często przy pokazach ogni sztucznych. Każdy produkt typu single line posiada zapalnik elektryczny i opalany jest przez zdalne urządzenie, może to być specjalny pilot lub profesjonalny system. 

W naszej ofercie znajdziecie produkty typu single line i single shot z firmy Super Power. Super Power. Firma rodzinna od trzech pokoleń związana z branżą pirotechniczną. Posiada ugruntowaną pozycję jako importer i dystrybutor. Produkty z firmy Super Power cechuje bardzo wysoka jakość i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami CE. 

Produkty typu single line dostępne w naszej ofercie to jednorzędówki o kalibrze 1.2” posiadające 13 strzałów. Posiadają bogatą gamę różnorodnych efektów.

Pełna oferta tutaj: SINGLE LINE

Produkty typu single shot dostępne w naszym asortymencie to jednostrzałówki o kalibrze 1.2”,  1.4” oraz 2”. Cechuje je bogata gama efektów jak miny, stroboskopy, brokatowe korony itp. 

Pełna oferta tutaj: SINGLE SHOT

Produkty typu single line i single shot wymagają dużej ostrożności podczas ich użycia. Należy zadbać aby były odpowiednio zamocowane, najlepiej przymocowane do metalowych  słupków/ palików i oklejone taśmą lub przytwierdzone za pomocą opasek zaciskowych tzw. trytek.

Polecane

pixelpixelpixelpixel